H1N1 - Te beoltatod magad?

Sziasztok! Érdekelne, hogy Ti, akik azért valamennyire odafigyeltek az egészségetekre (hiszen megtaláltátok ezt a portált), beoltatjátok-e magatokat. Annyi ellentmondásos információ kering már...

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Meghalt és be volt oltva!!

Hozzászóló: brigi11, 2010-04-19 13:49
Ma kaptam a hírt, hogy az egyik barátnőm kollegája csütörtökön nehézlégzéssel kórházba került és lélegeztetőgépre tették.Tegnap meghalt!!Be volt oltva, nem volt beteg és előtte semmi tünete se volt.A halált a H1N1 okozta. Az oltóanyagokat már vizsgálják, ugyanis kevés idő volt a tesztelésre!!Nem ez volt az egyetlen ilyen eset, csak valahogy erről nem beszélnek annyit....

Inkább igen

Hozzászóló: agimama, 2010-04-13 20:51
Válasz erre: brigi11, 2010-04-19 13:49
Szia. Én alapvetően oltáspárti vagyok, bár tuti kellemetlen (még annál is rosszabb) a hibaszázalékba kerülni. Amúgy én nem utasítom el a homeopátiát (pl. az Aflubin elég jó), de ebben nem vállalnék kockázatot.