Könnyebb-e a teherbeesés terhesvitaminnal?

Ki mit gondol a terhesvitamin fogyasztásáról?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

elevit

Hozzászóló: vicus80, 2009-07-17 12:41
Válasz erre: kutyulika, 2009-07-22 16:09
29 éves vagyok kedden keztem el szedni az ELEVITET már régota szeretnénk kisbabát és most kiprobáljuk hátha az ELEVIT szedésével sikerül ugyanis 2 ismerösöm is igy let terhes hogy szedte lehetséges ez?????

femibion

Hozzászóló: magdus, 2009-04-27 16:30
Szia Hannus! Utánanéztem a neten, van weboldala a Femibionnak. A weboldalon írtak szerint egyrészt olyan folsavat tartalmaz, amit már a szervezetnek nem kell átalakítania, feldolgoznia, másrészt pedig sokféle vitamint tartalmaz, ami segít a szervezetnek megfelelő kondícióba kerülni, így készítve elő a baba érkezésére a mama testét.

Elevit

Hozzászóló: hannus, 2009-04-24 19:12
Válasz erre: magdus, 2009-04-27 16:30
Szia!A másik "gyógyszert nem ismerem és milyen módon fejti ki hatását.Itt van sok orvos tőlük kellene meg kérdezni Üdv Hanna

válasz

Hozzászóló: magdus, 2009-04-24 14:15
Válasz erre: vicus80, 2009-07-17 12:41
Köszönöm!:) Más topikban én is olvastam, hogy ezek a vitaminok nagyon erősítik az immunrendszert. Arról viszont nem igazán találtam információt, hogy a teherbeesést segítik-e és ha igen, akkor mi módon? ű Ajánlották, hogy próbáljam meg a Femibiont, azt már a babatervezéskor lehet szedni.

Elevit

Hozzászóló: hannus, 2009-04-21 20:37
Válasz erre: magdus, 2009-04-24 14:15
Szia Magdus!Nekem a lányom szedte az elevitet terhesség kezdetétől fogva és a két kis unokám mégsem lett nagy babba 2.45kg születtek de erős a szervezetük,nem olyan hamar voltak betegek.Most az ovi már hozza a bacikat .Remélem segítettem .Hanna

köszönet

Hozzászóló: magdus, 2009-04-13 12:46
Válasz erre: hannus, 2009-04-21 20:37
Kedves Csabi! Köszönöm szépen, hogy a tapasztalataitokat megosztottad velem! Annak meg külön örülök, hogy egy apukától érkezett a hozzászólás, mert szerintem ez ilyen téma esetén elég ritka :) Az apukák hiába örülnek a babának, általában ezt valahogy mindig magukban tartják :) Nem tudod esetleg, hogy az Elevitet mikortól ajánlott szedni és meddig lehet? Pont az Elevitről hallottam, hogy elég nagy súllyal születnek tőle a babák. Nektek ezzel kapcsolatban mi volt a tapasztalatotok? További kellemes húsvétot és locsolkodást! Magdus

Mi használtunk

Hozzászóló: bekesics, 2009-04-10 12:53
Válasz erre: magdus, 2009-04-13 12:46
Szia. A feleségem annak idején elkezdte szedni februárban. Novemberben lett terhes, de csak azért, hogy megvárjuk amíg kiürül a szervezetéből a fogamzásgátlószerek hatása. A második gyereknél is szedte, vele nagyon hamar terhes lett. A nagyobbik 11 hónapig szopott, a két gyerek között 1 év 9 hónap van napra pontosan. Ő szoptatás alatt is szedte végig. A kicsi 11 hónapos, és este még szopik. Szerintem pozitív hatása van, de mi csak az elev.. használtuk, mert a grav.. nem váltotta be a hozzá fűzött reményt. Üdv Csabi.

topik indító

Hozzászóló: magdus, 2009-04-09 14:04
Válasz erre: bekesics, 2009-04-10 12:53
Üdvözlök mindenkit! A férjemmel már régebb óta próbálkozunk a teherbeeséssel. Már van egy 2,5 éves kisfiam, vele minden nagyon egyszerűen ment. Egy barátnőm tanácsolta, hogy próbáljam ki és szedjek terhesvitamint, de nem tudom, hogy tényleg segítenek-e ezek a vitaminok, viszont nem olcsóak. Kérem, hogy akinek van tapasztalata, az ossza meg velem és a hasonló problémával küszködőkkel! Köszönettel: Magdus