Szorongás és pánikbetegség

A problémát kifejezhetjük sok más szóval is, például: aggodalmaskodás, idegesség, feszültség, nyugtalanság, ingerültség, stresszes állapot. A szorongásos zavarok a lakosság mintegy 20 százalékát érintik.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Mindenkinek

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-10-09 23:10
Lehet, hogy a neuroptinban benne van a 4500 Ft értékű akármicsoda. De vajjon az kell az én betegségemre? Olyan, ami ott hat, ahol köll? Mit jelent ez? Orvos kell az én betegségemre. Akiben megbízok. Aki tudja mi a bajom. És minden bajomra külön gyógyszert ír. És ha lefizették is a gyógyszergyártók, akkor se hülyeséget ír fel, hanem maximum a jobb, drágább szert. Nagy ostoba keverés folyik ebben az országban a gyógyszerek területén. El akarják velünk hitetni, hogy nem jobb a svájci gyógyszer, csak drágább, mint az albán. Mert a hatóanyaga ugyanaz. Mese.Mintha azt mondanák, hogy az orosz parfőm ugyanolyan mint a francia. Nekem orvos írta a gyógyszeremet. Negyedannyiba került, mint az europtin. És 2 hét alatt kigyógyultam. Harmadik éve vagyok tünetmentes. A mai napig szedem, amit felírt a dokim. Olyan kis mennyiségben, hogy nincs is érezhető hatása. Nem szoktam rá. Nem is kívánom. Csak kurvára jól érzem magam. Bele. Kovacs Bela.

Beteg - gyógyszer kapcsolat

Hozzászóló: anyamaci69, 2009-10-07 23:39
Vitatkoztok a gyógyító készítményekről, orvosokról.Egyik doki se szerződhet gyógyszergyártó céggel, etikai szempontok miatt. Felesküdtek a gyógyításra, egy ilyen szerződés kizárással járna az orvosi kamarából. Tévhitek repkednek a világhálón, sajtóban, az információ - áradatban eltűnik az igazság. Hogy elsősorban gyógyulni akarok, hiszem, hogy sikerül! A túl sok tájékozódás csak elbizonytalanít, gyanúba keveri a felesküdött orvosokat, a beteg otthon marad és szenved.Ennek így nincs értelme!Ja, de: a homeopátia és az a Neuroptim, vagy hogy is hívják....Esetleg szemmelverés, törzsi gyógyító tánc. Egy gyógyult beteg, akit orvos kezel és barát támogat

hasfirka

Hozzászóló: mogyiera, 2009-10-07 15:32
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-10-15 12:42
Manapság minden orvos, aki valamilyen területen sokra vitte vagy rendelkezik valamilyen tekintéllyel, szerződésben áll valamelyik gyógyszergyártó céggel, hogy az ő gyógyszerét írja fel. igazából a gyógyszert mind1 hogy hogy hívják ameddig a hatóanyag ugyan az benne. A gond csak az egyes gyógyszerek árában jelentkezik, de ez ellen hozott a kormány rendeletet. (szerintem kevés sikerrel.

mogyieranak címezve

Hozzászóló: hasfirka, 2009-10-07 15:24
Válasz erre: tilajukkaja, 2009-10-09 23:10
Én pedig a helyében inkább minél több helyről megpróbálnék tájékozódni. Mi van, ha azt az orvost szépen lepénzelte a gyógyszeripari lobbi? Tudjuk hogy megy ez, szép helyen, "konferencia", némi kis wellness, kaják, luxushotel, s mindent a gyógyszercég fizet. Azt hiszem, hogy nem kell folytatnom.

daninak

Hozzászóló: mogyiera, 2009-10-07 14:58
Válasz erre: hasfirka, 2009-10-07 15:24
Szerintem az orvos beteg kapcsolat a beteg részéről elsősorban a bizalomra épül. Mert amit mond annak a felét úgyse érti az ember az a lényeg hogy mit tesz. Én a helyedben az orvosra hallgatnék...

Enimo-nak

Hozzászóló: hasfirka, 2009-10-07 14:37
Akkor jól gondold meg, gondolom nem véletlenül van a kettő ára között ilyen szembetűnő különbség...

Dinidaninak

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-10-06 22:23
Szia Dani. Igazad van. Egyszer élünk, legalább ki próbálunk minden szert. Ha lesz rá időnk, és kellő kitartásunk. Ezek a dokik meg híreszteljék csak, hogy az agybajok csak huzamosabb kezelési idő alatt javulnak, valamelyest. Nézd az Enimo is alig hogy kijött a kórházból, ahol csak dobálta magát, már meg is gyógyult a neorpitól. Ami csupa vitamin, és ott hat, ahol köll. Ráadásul a homeopátiás szereket be sem kell szedned, ha nem akarod. Ugyanugy hat, mintha beszednéd. Ráadásul bemondásra olyant adnak, amilyent akarsz. 20 fajta bajra is elég egyetlen szem fehér bogyó. Csak küggyétek a manit. Bela. dr.Kovacs Bela

Enimo-nak

Hozzászóló: dinidani, 2009-10-03 23:56
Válasz erre: mogyiera, 2009-10-07 14:58
Szia Én is szeretnék meggyógyulni, hama, hama. Kipróbálom ezt is, amit írsz. Tudod, ki várjon a dokira? Néztem a neten, a szer, amit ajánlasz 4300 ft./hónap. Amit a dokim írt, meg 350 Ft/hó. Biztos, hogy erre a betegségre vitamin kell, megemelt dózisban? Azé félek, mer csak egy életem van. Dani

en is panikbeteg vagyok

Hozzászóló: Enimo, 2009-10-03 20:38
Válasz erre: dinidani, 2009-10-03 23:56
Szia sorstárs! En vagyok, én a multhéten jöttem ki a korházból, u.ezzel a problémával. Én az első pár éjszakát görcsölve éltem meg, sajna nekem ott nem hitt senki a problémámat illetően. Hitték, hogy a szivem okozza a fulladásomat, ami szinte reggelig gondot okozott, Ezeket talán hisziként tudnám leírni,míg nem hatott a nyugtató addig dobáltam magam, természetesen elöttelévő napokban még a boltból is kifutottam. Én vettem a gyógynövényben egy un. neuroptim nevű készítményt, nem olcsó, de már a kórházban is kérdeztem, szedhetem e a tabik mellett? Hát-hát volt a válasz, de én mivel gyógyulni akarok, így felekkel elkezdtem szedni. Az orvosok a szemmel látható javulást, naná magukénak tudták be! Nem tudom van e mellékhatása, de csupa vitaminbol áll megemelt dozisban, ja és nem utolsó sorban oda hat ahová kell! Szerintem egy próbát megér ha kimászni szeretnénk a ..., s nem a sebeket nyalogatni, sajna, az mindig lesz! Jobbulást mindenkinek! En

Sziasztok

Hozzászóló: tilajukkaja, 2009-10-03 18:52
Ezt most találtam a neten. A francba az orvosokkal. Egyféle bogyó 700-ért, és minden betegségből kikúrál. ---------------------------------------- Két hete voltam első konzultáció 8000e kb. másfél óra. A gyógyszer 700 Ft volt. Felírta mit váltsak ki, de visszaadják a papírt és te bármikor újra kiválthatod ill. bemondásra is odaadják a patikában, mint a recept nélküli gyógyszereket. Nekem azt mondta az orvos, hogy a homeopátiában az a jó, hogy egy szerrel az összes probléma orvosolható. Nekem is többféle bajom volt mégis egy bogyót kaptam. Mindenről kikérdez még arról is mi a kedvenc kajád, hogy alszol, mitől félsz, szóval egy komplett jellemzést kell magadról adni a kérdések segítségével.