Jó orvost keresek!

Tud valaki egy jó és megbízható orvost ajánlani?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Pszichiatert keresek szegeden

Hozzászóló: Csillag1984, 2013-11-10 04:02
Sziasztok.tud nekem valaki ajanlani szegeden pszichiatert aki hipnotizacioval is foglalkozik?elore is koszi

Háziorvost keresek

Hozzászóló: Arianci, 2013-09-21 16:31
Sziasztok! Tudna valaki ajánlani egy jó háziorvost a IV. kerületben? Sajnos aki volt elment, (az még a VII:kerületben volt) aki átvette a betegeket nagyon rossz orvos. Köszönöm szépen a segítséget!!

Orvos

Hozzászóló: brigero, 2012-04-21 20:39
Tudtok jó nőgyógyászt az ÁEk kórházból? Kazár Tibor dr.-ról, dr. Spánik Gáborról, Dr. Bálint Koppányról vagy dr. Atalay Katalinról olvastam jókat, én nem ismerem őket. tudtok segíteni?

Jó orvos.

Hozzászóló: Julis32, 2011-10-04 11:40
Sziasztok. Tudok egy jó orvost akiért szívesen elmegyek akár hol is rendel. Dr. Ujházy András adjunktus úr. Nagyon rég óta járok hozzá. Nagyon emberséges türelemmel meghallgatja bármilyen problémám van és abszolút nem anyagias. Ha gond van azt viszont őszintén elmondja nem pedig ködösít. A doktor úr a 7. kerületben rendel, az interneten is fönt van. Puszi

XI. kerületi nőgyógyász

Hozzászóló: Hamupipoke, 2009-09-03 19:42
Sziasztok! Szakmailag jó, emberséges, nem anyagias nőgyógyászt keresek ha lehet a kerületben, illetve a környéken. Szóba jöhet még környező település is, csak végre már találjak egyet!

Ismerős?

Hozzászóló: Andyka, 2009-08-23 20:39
Sziasztok4 Érdeklődnék, hogy ismeri-e valaki DR. Elekes Tibort? a János kórházban a Telkiben és a Rózsakertben rendel.Minden infót köszönök.

nőgyász esztergom

Hozzászóló: berni32, 2009-07-27 17:30
Sziasztok!Tud vki ajánlani egy jó szülést esztergomban? Eddig a Karcsúnál szültem de ő nyugdijba megy

Szia!

Hozzászóló: feketeviki, 2009-06-15 07:00
Köszönöm szépen a válaszodat

Szia!

Hozzászóló: pocinka, 2009-06-11 16:54
Válasz erre: feketeviki, 2009-06-15 07:00
Bocsi, hogy eddig nem válaszoltam, de betegek voltunk a gyerekekkel. 9000 Ft lesz júli 1-től a nőgyógyászati, kismamagondozási ár. Most a 13. kerületben a Népfürdő utcában van a magánrendelője. Ha szükséged lenne a mobilszámára, vagy más elérhetőségére szólj és azokat is megírom szívesen. Amúgy az Uzsok utcai kórházban lehet nála szülni. Andi

Szia!

Hozzászóló: feketeviki, 2009-06-05 06:57
Válasz erre: pocinka, 2009-06-11 16:54
Nagyon örülök, hogy végre találtam valakit aki tudja hol van Dr. Gerencsér Géza, mert én is nála szűltem még a Korvinban 2005.-ben és nem szívesen mennék máshová, azt megtudnád mondani kb mennyibe kerül a magánrendelés? Köszönöm válaszodat Viki