Jó orvost keresek!

Tud valaki egy jó és megbízható orvost ajánlani?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

13. kerületi nőgyógyász

Hozzászóló: pocinka, 2009-06-02 12:20
Válasz erre: feketeviki, 2009-06-05 06:57
Szia kisnoki! Most olvastam a hozzászólásod, és nem tudom, hogy válaszoltak-e Neked orvossal kapcsolatban. A Dr. Gerencsér Géza, és a Dr. Kazár Tibor mindkettőt személyesen ismerem az én orvosom a Dr. Gerencsér Géza, nála szültem, mind nőgyógyászkét mind szülészorvosként meg vagyok vele elégedve. A Dr. Gerencsér Géza, Dr. Kazár Tibor is egy helyen van a magánrendelőjuk, nagyon szép. Ha esetleg még kérdésed lenne velük kapcsolatba írj, szívesen segítek.

MSA diagnózis

Hozzászóló: Gelencsér Zsanett, 2009-01-20 08:11
Édesapámnak szeretnék egy jó neurológust keresni Baranya megyében, lehetőleg olyat, aki már találkozott az MSA (multiszisztémás atrófia) nevű betegséggel.Még abban sem lehetünk biztosak, hogy pontosan ez-e a betegsége, de a mostani orvosaink már nem vizsgálják és nem is nagyon próbálnak segíteni.Mi pedig már el vagyunk keseredve és nagyon szeretnénk végre egy megbízható, jó orvost találni, aki tényleg megpróbálna mindent és segíteni is szeretne. Előre is köszönöm!

Nőgyógyász XIII. ker.

Hozzászóló: sztankop, 2009-01-08 12:51
Szia! Személyes tapasztalatom nincs, ne vedd készpénznek, de Zsirairól hallottam jókat. Hátha valaki első kézből is be tud számolni.

segítséget kérek

Hozzászóló: khaty21, 2009-01-07 13:18
Komárom -Esztergom megyében élek, veszélyeztetett terhes vagyok ha tudtok ajánljatok egy kedves , jó dokit,ha lehet a Szent Borbála Kórházból. Akihez mehetnék szülni. Előre is köszönöm.

Nőgyógyász

Hozzászóló: anyácska, 2009-01-07 10:41
Sziasztok. Én egy megbízható ,nem anyagias,emberi és jó nőgyógyászt keresek Monor és környékéről,akihez időpontra lehet menni.Válaszokat előre is köszike.

Orvost keresek

Hozzászóló: kisnoki, 2009-01-06 20:26
Válasz erre: pocinka, 2009-06-02 12:20
Sziasztok! Tud valaki ajánlani jó nőgyógyászt a XIII. kerületben? Nézegettem ezen a honlapon, de név alapján nem lehet választani. Ha valaki ismeri valamelyik orvost, kérem írjon! (Dr. Demjén László, Dr. Gerencsér Géza, Dr. Kazár Tibor, Dr. Zsirai László, Dr. Zsolnai Csaba) Előre is köszönöm!!