Jó orvost keresek!

Tud valaki egy jó és megbízható orvost ajánlani?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Dr Tóth András

Hozzászóló: lexiw, 2016-04-07 14:33
Ha jó plasztikai sebészt keresel orrműtét miatt, akkor azt tanácsolom óvakodj tőle. Nálam az első orrműtét nem hozta meg a várt eredményt. A második, korrekciós műtét után pedig teljesen ferde lett az orrom. Se pénz, se szép orr. Csak lebeszélni tudok mindenkit róla.

köszönöm

Hozzászóló: larus1986, 2014-08-27 13:29
Szió Yazi! Köszönöm az érdeklődésed! Jól vagyok Szerencsére! Igen felkerestem a dr.-úrat,megvizsgált átnézte a leleteimet,laparoszkópiás műtét lett a vége de szerencsére minden jól sikerült! Jól vagyok! :)

szió Laura

Hozzászóló: yazi, 2014-08-26 16:58
Válasz erre: larus1986, 2014-08-27 13:29
szió! Olvastam a kiírásodat, eléggé meggyötörtnek tűnsz, sikerült fölvenni a kapcsolatot a dr. úrral?

ciszta

Hozzászóló: yazi, 2014-06-24 17:26
Muszáj kiírnom magamból, nem régen volt egy nőgyógyászati műtétem az orvosom szerint jól sikerül a félsz mégis bennem van! Ciszták voltak a petefészkeimben! Szerencsére az orvosom nem híve annak hogy rögtön vágjon hanem laparoszkópiás műtétet csinált, másnap odajött a szobába és mindent részletesen elmondott megnyugtatott maximálisan! A doktokom neve: Dr Tömösváry Zoltán! csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

szia Gina

Hozzászóló: larus1986, 2014-06-24 17:05
Válasz erre: yazi, 2014-08-26 16:58
Nagyon örülök hogy végre valaki, ilyen összetett problémával talált magának orvost! Nekem is hasonló problémáim vannak. Endometriozissal küszködök már vagy 5éve. a legtöbb orvos csak tapogatolózik, de konkrétat egyikük sem talál. Utána fogok keresni a dokidnak és mindenképpen megkeresem őt. Még egyszer köszönöm hogy ki írtad.

nőgyógyász Budapesten

Hozzászóló: Gina1978, 2014-06-24 16:36
Válasz erre: larus1986, 2014-06-24 17:05
Szerencsésnek érzem magam mert találtam egy jó nőgyógyászt, amit a mai rohanó világban nem egyszerű feladat. Neve: Dr. Tömösváry Zoltán Több nőgyógyászat problémám van/volt (endometriózis, méhszáj seb, ciszta), de szerencsére mindegyik problémán úgy néz ki felül tudunk kerekedni.:)

Segítség orvoskereséshez

Hozzászóló: pataizoltan, 2014-06-12 19:13
Látom, hogy sokan kerestek itt korábban szakorvost adott helyiségben, vagy megbízható véleményt már kiválasztott orvosról. Érdemes ilyen esetekben a Doklist.com oldalát megtekinteni, pont az ilyen esetekben segít!

Debrecenben hozzáértő reumatológus

Hozzászóló: Sly_81, 2014-01-23 13:24
Válasz erre: alvering, 2014-01-30 09:50
Tud valaki ajánlani egy megbízható, hozzáértő reumatológus orvost Debrecenben, akár magán úton, akár kórház vagy klinika bizonytalan eredetű fájdalmak a test egyik felén, amit csak találgatnak, hogy gerincsérv vagy valami más??

Helicobacter pylori

Hozzászóló: mszabo, 2013-12-08 18:32
Kiváló szakmai tudású, lelkiismeretes gasztroenterológust, valamint természetgyógyász orvost keresek Budaörsön vagy környékén . Előre is hálásan köszönök minden ajánlást.

oxigén kezelés

Hozzászóló: tarabi, 2013-11-15 14:13
Búvárkodásban ismeretes embereket keresek. Csak néhány kérdésem lenne az oxigén szervezetre gyakorolt hatásairól. De orvost is szívesen megkérdeznék ezzel kapcsolatban. A diagnózis anoxiás agyi károsodás. Hallottam, és olvastam a HBO terápiáról. A dekompressziós kamrát magam szeretném megépíteni. A leírásokból arra következtetek, hogy életem végéig szükségem lenne időközönkénti oxigénterápiára. Ha tud valaki segíteni, kérem írjon levelet [email protected] -ra.