Mi az oka annak, hogy december óta nem menszeszelek?

24 éves fiatal lány vagyok! Olyan problémával fordulok Önhöz, hogy 2010.november elején menszeszeltem utoljára, és nem tudom mi ennek az oka! Hasi fájásaim nincsenek, néha kisebb görcseim vannak, mintha meg akarna jönni, de mégsem jön meg.Kismama biztos hogy nem vagyok, mivel párkapcsolatom nincs, és még nem is éltem férfival nemi életet! Kérem segítségét hogy mitől lehet ez? Előre is köszönöm! A választ az alábbi email címemre kérném: [email protected]

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza kimaradt menstruáció témában

Tisztelt Hölgyem!

Az Ön által leírt tünetnek (secunder amenorrhoea) számos hormonális és nem hormonális oka lehet, csak példaképpen néhány: hypothalamicus amenorrhoea, hyperprolactinaemia, pajzsmirigy dysfunctio, mellékvesekéreg rendellenes működésa, hyperandrogén kórképek stb. Ezek közül a megfelelő ok megkeresése nőgyógyászati endokrinologiai szakrendelés feladata, ahová pl. háziorvosa beutalásával juthat el.

Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2011. február 12., 19:36; Megválaszolva: 2011. február 17., 16:45
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...