Depresszió visszatérhet?

Tisztelt doktornő/úr! Szülés utáni depresszión túlestem, amt leküzdöttem sikeresen! Viszont most a napokban előjött a régi tünetem, hogy nem merek elaludni, és bemesélem magamnak, hogy valamilyen betegeségben szenvedek! Kezdetekben felkerestem egy pszichiátert, aki felírt nekem egy tablettát: HOVA gyógynövény alapú gyógyszer, ami az alvászavarokra jó, és szoptatás mellett is alkalmazható.Kérdésem az lenne, hogy szerinte 1tablettát szedjek, viszont este is lehetne ezt elalvás előtt alkalmaznom, azaz napi kettőt? Illetve ez depressziónak nevezhető a leírt tünetek, vagy valami depresszióhoz hasonló képzelgés? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Kalóczkai Andrea válasza depresszió témában

Kedves Kérdező!

Azt gondolom, hogy inkább egészitse ki a HOVA kezelést homeopatias készitménnyel, mely szintén kapható a patikákban vény nélkül. Az ilyen szerek szintén nem károsak a szoptatós csecsemőre.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. május 06., 21:14; Megválaszolva: 2012. május 08., 19:05
Kérdések és válaszok: Depresszió
Meddig tart a mirtazapin elvonási...
Tisztel Doktornő! 8 évig naponta szedtem 30 mg mirtazapin-t. Körülbelül egy hete letettem. Azt látom, hogy nélküle is boldog vagyok. Viszont...
Hogyan kezeljük?
Tiszelt Doktornő! Nagymamámmal kapcsolatban írok. Nagyapám 3 évvel ezelőtt sajnos tüfődaganatban elhunyt. (előtte egy hosszabb ápolási folyamatot...
A kiüresedésem gyógyítható?
Tisztelt Dr. Pálvölgyi Rita! Abban az ügyben szeretném a tanácsát kérni, hogy már kb. 5 éve képtelen vagyok érzelmek megélésére, tehát semmi...
Érzelmi kilengések
Kedves Doktor Nő! Azért fordulok önhöz, mert nem tudom mit tegyek. Utóbbi más fél év során többször voltak hangulatingadozásaim, de többnyire...
Depresszió
Kedved Doktornő! 22 éves egyetemista fiú vagyok, már régóta gondolkozom rajta, hogy pszichológushoz vagy pszichiáterhez kellen fordulnom panaszaimmal....