barna folyás

Üdvözletem! 2 éve (a fiam 3 hónapos kora óta) szedem a lyndinette20 fogamzásgátlót! A terhességem elött is ezt szedtem 3 évig! A legutóbbi menstruációm óta barnás folyásom van, nem nagy mennyiségű, pár csepp naponta, de azért aggaszt! A gyógyszert nagyjából ugyanabban az időpontban veszem be mindig! Egyéb panaszaim nincsenek! Mitől lehet ez a folyás? (még sohasem volt ilyen panaszom) Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza vérzés témában

Tisztelt Kérdező!

A fogamzás gátló tabletták szedése alatt néha előfordul barnás folyás. Ezt a méhnyálkahártya elgyengülése okozza. Teendője nincs. Panaszai a tabletta egy hetes kihagyása után meg fognak szűnni.

Üdvözlettel:

Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. március 02., 19:27; Megválaszolva: 2015. március 04., 19:46
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...