Új tetoválás

Négy napja van egy tetoválásom és már második napja veszem észre, hogy egy kis részén sárgás színű mellette a bőröm. Eddig végig napi háromszor fóliáztam és mindig megmostam előtte, majd Bepanthen plus-sal kentem be. Mitől lehet ez?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza Tetoválás témában

Valószínű, hogy a saját bőrflórája miatt alakult ki a fertőzés. Kezelje Bactroban kenőccsel.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 08., 21:48; Megválaszolva: 2016. január 16., 23:25
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Okozhat keloidos hegesedést a...
Tisztelt Doktornő! Öt éve füllyukasztást követően a lyukasztott felület körül kis csomók képződtek. Az egyik fülről pedig plasztikai...
Tetoválás eltávolítás kockázatai
Tisztelt Doktornő! Egy meglévő tetoválás eltávolítását szeretném elvégeztetni Q kapcsolt ND YAG módszerrel. Érdeklődni szeretnék hogy ennek...
tetoválás eltávolítás
Tisztelt Doktornő! Lézeres tetoválás eltávolításom van folyamatban, két alkalom sikeresen lezajlott. A harmadik alkalom februárban történt...
Seprűvénára tetoválás
Tisztelt Doktornő! Azt szeretném tudni tetováltathatok e seprűvénával fedett területre? Visszereim nincsenek, a labamban jó a vérkeringés....