Anyagcseretípus-mérés Veszprémben METODIC

Találtam a www.anyagcseretipus-meres.hu honlapot, tud -e valaki erről további információval szolgálni?! Mennyire hatásos Fehér Judit módszere?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Anyagcsere-típus mérés

Hozzászóló: Negroka, 2014-10-25 20:21
Én voltam anyagcseretípus mérésen, a feleségemmel együtt, és szinte teljesen be is tartjuk! Vékony testalkatú vagyok, de 5 kilót 2 hónap alatt leadtam, így kisebb lett a pocakom :) Sokkal energikusabb lettem, pikkelysömöröm 95%-ban elmúlt!!! Feleségem 20 éve tartó és egyre erősödő pollen allergiája múlt el, és ledobott 12kg-ot! A mi tapasztalatunk szerint csodálatos a módszer!!! Persze be kell tartani az utasításokat!!! Augusztustól nem a Fehér Judit van már Veszprémben, Kocsyné G.Tímeának hívják az új hölgyet, voltam nála kontrollon, nagyon kedves és nagyon jó szakember!!!

Anyagcsere-típus mérés

Hozzászóló: Negroka, 2014-10-25 20:13
Én voltam anyagcseretípus mérésen, a feleségemmel együtt, és szinte teljesen be is tartjuk! Vékony testalkatú vagyok, de 5 kilót 2 hónap alatt leadtam, így kisebb lett a pocakom :) Sokkal energikusabb lettem, pikkelysömöröm 95%-ban elmúlt!!! Feleségem 20 éve tartó és egyre erősödő pollen allergiája múlt el, és ledobott 12kg-ot! A mi tapasztalatunk szerint csodálatos a módszer!!! Persze be kell tartani az utasításokat!!!

Anyagcseretípus-mérés

Hozzászóló: Zs.Mariánna, 2014-01-12 09:28
Válasz erre: Negroka, 2014-10-25 20:13
Érdekelne az anyagcseretípus-mérés hatékonysága

Anyagcseretípus mérés Veszprémben

Hozzászóló: gygapack, 2013-12-29 13:51
Válasz erre: Negroka, 2014-10-25 20:21
Találtam a www.anyagcseretipus-meres.hu honlapot, tud -e valaki erről további információval szolgálni?! Mennyire hatásos Fehér Judit METODIC módszere?