Szteroid

Tisztelt doktor nő! Az lenne a kérdésem, hogy mért van az, ha szteroidot szed valaki akkor véreset vizel, és az lenne a kérdésem igaz az, hogy ha abbahagyom a szteroid kúrát ugyan oda visszaesik a tömegem, és leenged a karom vagy marad meg belőle. Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Felszeghy Enikő válasza a szteroid témában

Kedves Kérdező! A steroid szedése és a véres vizelet nem feltétlenül függ össze, mindenképpen érdemes megmutatni a vizeletet háziorvosnak, és néhány alap vizsgálatot elvégezni az ok kiderítésére. Emellett azonban nem szerencsés az izomtömeget doppingolással növelni, mert mellékhatásai lehetnek és a gyógyszer szedésének elhagyása természetesen a "jótékony" hatások csökkenésével is jár.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Felszeghy Enikő
Dr. Felszeghy Enikő gyermekgyógyász-endokrinológus-diabetológus
Kérdés: 2010. szeptember 12., 20:38; Megválaszolva: 2010. szeptember 15., 21:23
Kérdések és válaszok: Egyéb
allergia vagy más
Tisztelt Doktornő! Nov. közepe óta a fő problémám,hogy az orrom bedugul a mellkasomon át a gyomromig. Az orrdugulás kb 50 százalékos, a gyomrom...
Bizsergés végtagokban
Tisztelt Szakértők! Az alábbi problémával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni: Több mint egy hete kezdődött, először talpzsibbadással...
Van-e teendőm a köv. vérkép...
Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Készíttettem egy vérképet, mert az utóbbi időben fáradékonyabb vagyok a szokásosnál. Elküldöm Önnek a leletet, és...
Beütöttem a fejem
Kedves Doktornő! 6 nappal ezelőtt lehajoltam, hogy levegyem a cipőm majd elfelejtettem, hogy felettem van a bojler/kazán és így lendületből...