Vérzés fogamzásgátló szedése alatt

Tisztelt Doktor Úr! Nemrég kezdtem el szedni a Iamna (75/20) nevű fogamzásgátlót, a harmadik levélnél tartok. A menstruációm megjön a tablettamentes napokon, bár gyengébben. A problémám az, hogy a következő levél megkezdése utáni 6-7.-ik napon újra megjön, szintén nem túl erősen és eltart 5-6 napig. A betegtájékoztató szerint az első 3 levélnél még normális, ha köztes vérzés jelentkezik, de érdekelne a Doktor Úr véleménye is! 7 hónapja szültem, nem szoptatok és ez az első fogamzásgátló, amit szedek. Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel, Judit

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza Egyéb témában

A fogamzásgátló készítmény előírás szerinti szedésével ez a probléma rendeződni fog.

Azonban, hogy esetlegesen gyulladás okozza a panaszát, ennek kivizsgálása tanácsos.

Keressen fel szakorvosi rendelést.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. augusztus 28., 09:46; Megválaszolva: 2015. augusztus 29., 22:12
Kérdések és válaszok: Egyéb
Lehet baja?
Tisztelt doktor/doktor nő! Sajnos az történt, hogy Szeptember 19-23. menstruáltam és valahogy bennem maradt egy tampon, nem éreztem semmit és a...
Császármetszés utáni menzesz
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly novemberben szültem császármetszéssel, február közepéig szoptattam. A menzeszem januárban már megjött és egészen...
vizes folyás
Kedves Doktor Úr! Soha nem szültem és egészséges életmódot folytatok. Tavalyi leletemen ez van: tátongó méhszáj, portio folytatásában...
Ez mit jelezhet? Terhesség...
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a panasszal/kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy 4.napja késik a menstruációm, 3 pozitív tesztem van, a tegnapi a legerősebb....
A ciklus és a lencse
Tisztelt Doktor Úr! Véleményét és segítségét szeretném kérni a következő esettel kapcsolatban. A korábban rendszeres menstruációs vérzésem...