Folyás

Tisztelt doktor úr! Az a problémám, hogy 2éve misee fogamzásgátlót szedek. És a menstruaciómnak 2hét múlva kellene megjönnie, 2napja voltam utoljára együtt a párommal és azota barnás folyást illetve alhasi fájdalmat érzek. Mitől lehet ez? Köszönöm a választ!

Dr. Kiss György válasza Folyás témában

Tisztelt Hölgyem !

A fogamzásgátló tabletta további rendszeres szedését javaslom. Amennyiben ismételten jelentkezne a tabletta szedés közbeni rendetlen vérzés vagy barnás váladékozás, akkor nőgyógyászati és hüvelyi ultrahang vizsgálat végzése indokolt.

Üdvözlettel: dr.Kiss.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2019. augusztus 31., 09:39 ;Megválaszolva: 2019. szeptember 02., 18:07
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Barna folyás rákszűrés idején
Kedves Doktor Úr! Bakteriális vaginózis gyanú és szürkés folyás, hüvelyi égető érzés miatt múlt hét csütörtökön voltam teljes STD...
Merre tovább?
Kedves Doktor Úr! EdesanyamnAk kb fel éve husleszeru folyása van. Nogyogyaszaton mindent rendben találtak. Hasi ultrahang ha is volt, majd most nemrég...
Méhgyulladás
Tisztelt Doktor Úr! Krónikus méhgyulladással küzdök november óta ami gennyes folyással jár együtt a méhnyakból (STD negatív) emiatt rengeteg...
Szúró érzés a hüvelyben fél éve...
1 éve új párkapcsolat, előtte sose volt probléma. Utóbbi 1 évben együttlétek után felfázásszerű tünetek (csípő vizelet stb.) . Orvos mindig...
Barnás/véres túrós folyás mi...
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Egy pár órája észrevettem, hogy barnás, véres túrós állagú folyásom van. Fájdalmat nem érzek, de diszkomfort érzetem...