Újra menopauza tünetek

Jó napot kívánok! 30 évesen volt egy nagy nőgyógyászati műtétem / Kivettek mindent / és utána elkezdetem hormon pótló tapaszt használni, majd 2, 5 mg-os livialt szedtem, szedek.Jó pár hónapja ismét jelentkeztek a menopauza tünetei és ez elég rosszul érint.Szedhetnénk esetleg valami mást vagy nagyobb dózisú livial kellene, ha létezik? Kérem mielőbbi válaszát! Előre is köszönöm!

Dr. Pétervári László válasza hormonpótlás témában

Természetesen lehetséges más hormonpótló kezelés alkalmazására, vagy emelni a jelenleg alkalmazottat.

Ehhez azonban a menopauza kivizsgálása szükséges.Labor, hormonlabor, belgyógyászat, reumatológia, csontsürüség mérés stb.

Ennek elindítására tanácsos lenne felkeresni menopauza ambulanciát.

A leletek birtokában javasolható megfelelő készítmény.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. december 17., 19:39; Megválaszolva: 2015. december 22., 20:52
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Hormonpótlás
Tisztelt Doktor Úr! Ez év július végén méheltávolítás és petevezetékek kivételére került sor./mellékelem a leleteket/. Sajnos a klimax...
Hormonpótlás
Tisztelt Doktornő! Ez év július végén méheltávolítás és petevezetékek kivételére került sor./mellékelem a leleteket/. Sajnos a klimax...
Hormon pótlás
Tisztelt Doktor Úr! Édesanyámmal kapcsolatban szeretném a segítségét kérni. Eltávolították a méhét és a petefészkeit, de semmilyen...
Mennyi esélyem van?
Tisztelt Doktor Úr! Áprilisban pozitív lett a rákszűrésem: ASCUS -atypusos sejtek, nem neoplasztikus elváltozások, metaplasia. HPV minden...
Betadine hasmenéy
Jó napot! A kérdésem az lenne,hogy este felhelyeztem egy betadine kúpot,reggel óta hasmenésem van. Lehet e köze hozzá illetve napi szinten szedek 50mg...