Laurina szedése közbeni menstruáció kimaradás

Most szedek először fogamzásgátló tablettát, az orvos a Laurina nevű tablettát írta fel, amit az előírtaknak megfelelően szedtem 21 napig, most tartok a 7 napos szünet 4. napján és a vérzésem nem jött meg. Mi lehet az oka ennek?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a fogamzásgátló témában

A vérzés még megjöhet, van, hogy később jelentkezik, de a tabletta hatását befolyásolhatta pl. hasmenés, antibiotikum. Ha semmi sem befolyásolta és egyáltalán nem jön meg, keressen fel nőgyógyászt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 15., 18:12; Megválaszolva: 2010. augusztus 17., 09:49
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...