tabletta vége felé jelentkező vérzés

Fél éve szedem a belara fogamzásgátló tablettát még 5db gyógyszerem van hátra de elkezdtem vérezni mint ha menstruálnék nem sok van de vérzek folyamatosan.Kérdésem ilyenkor be kell-e venni a többi tablettát vagy most várni 7 napot? a gyógyszer hatása nem csökken? kell esetleg egyéb védekezés? mitől lehet ez? válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csősz György válasza a vérzés témában

Tovább mindent úgy mintha mi sem történt volna. Ha három alkalommal ismétlődik keresse fel orvosát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. április 08., 16:46; Megválaszolva: 2014. április 11., 23:03
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...