Kardiológia - Rytmonorm*150 mg filmtabletta

Kérdésem, hogy a fenti gyógyszert 7 hónapos szedés után - napi 3x1 - egyik napról a másikra abba lehet-e hagyni? A kezdeteknél (amikor el kezdtem szedni) belső remegésem volt, majd elmúlt, most ugyanezt érzem az esti erősebb (90) szívdobogás mellett. GGT emelkedés miatt rendelkezett így az orvos; előzetesen készült hasi UH és parjzsmirigy vizsgálat, ami negatív lett.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bene Orsolya válasza ritmuszavar témában

Kedves kérdező!

Ennél a szernél nincs szükség fokozatos leépítésre, azonban elhagyásakor kiújulhat/sűrűsödhet a ritmuszavar, ami miatt adták. Esetleg a gondozó kardiológussal lehetne egyeztetni, indokolt-e csere valamilyen más szerre.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. január 24., 16:42; Megválaszolva: 2011. január 25., 21:26
Kérdések és válaszok: Szív- és érrendszeri betegségek
Kardiologia ultrahang
Jò estét kívánok! A mai napon voltam kardiologiai szakrendelèsen, mert Covid fertőzés után (2020 november) még mindig nagyon fáradékony vagyok, a...
Pulzus érték
Szép napot! Arról szeretnék érdeklődni, hogy én voltam egy hónapja kivizsgáláson szív ultrahang és egk formályában terheléses EKG nemvolt...
Szívprobléma
Tisztelt Doktornő! Kb. 3 éve rosszul lettem a munkahelyemen. Magas vérnyomás, elvileg rossz EKG. Bétablokkolót kaptam az üzemorvostól, és metoprolol...
Mitől ver a szívem erősen
Tisztelt Doktornő! Kb 2 hónapja kezdődött az egész, amikor az éjszaka kellős közepén erős szívdobogásra, légszomjra, hidegrázásra...
Fertőzés eredetű szívpanaszok...
Tisztelt doktornő! Elmennék önhöz a magánklinikára vizsgálatra, de nem szeretnék már fölösleges költségeket a sok kudarc miatt, emiatt szeretném...