Tetoválás Syncumár szedése esetén

Tisztelt doktor úr/nő. Az lenne a kérdésem, hogy most nemrégen volt egy cardioversio beavatkozásom és syncumárt kell szednem napi két mg-ot. Ezen feltételekkel lehet számomra tetoválást csináltatni? Másfél éves koromban volt egy fallot tetralogiai műtétem. Nemtudom ez lehet zavaró tényező? Válaszát előre is nagyon szépen köszönöm. Réka.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Molnár Dóra válasza tetoválás témában

Kedves Kérdező, lehet, hogy antibiotikum profilaxis is kell, mindenképpen beszéljen a kardiológusával! Tisztelettel: Dr. MOlnár Dóra, kardiológus

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. február 01., 21:04; Megválaszolva: 2016. február 03., 00:10
Kérdések és válaszok: Szív- és érrendszeri betegségek
ST felkapottság
Tiszteletem, az alábbi szövegkörnyezet alapján még mindig úgy gondolja, hogy az ST felkapottság az ST normál variánst jelent? (Én kérdeztem...
Bal kamra hipertrófia
- A kérdés címe: Szív uh - bal kamra megnagyobbodás - Kérdés tartalma: AO: 29-34 mm , BP: 42 mm , LVEDd: 51 mm , LVEDs: 33 mm , RVEDs: 30 mm , IVS:...
Holter ekg
Tisztelt Doktor nő! Egy olyan problémával fordulok önhöz miszerint egy ideje extra ütéseket érzek, amik eléggé kellemetlenek és ijesztőek....
ST felkapottság
A zárójelentésemen ezt írták: EKG-ján ST felkapottságot láttak. Ez ST depressziót jelent? El tudná magyarázni, hogy mi az az ST felkapottság...
Sziv ekg ultrahang covid után
üdvözlöm! próbálom részletesen leirni a kérdésem. idén március elején átestem a covidon enyhébb tünetekkel. Azóta eltelt 2 hónap viszont...