vizesedik a tudo

ferjem vizhajtot szed regel 3 este 2 furix nevut de a testeben a viz labbaiba de leg inkab a tudajebe megy mit tudunk ez elen teni

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szanyi Andrea válasza tüdővizenyő témában

Kedves Kérdező!

Ha napi 5 tabletta Furosemid mellett ilyen súlyos állapotban van, akkor sürgős kórházi kivizsgálásra és kezelésre van szüksége.

Beszélje meg mielőbb háziorvosával vagy ha nagyon fullad hívja ki az ügyeletet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. november 06., 10:19; Megválaszolva: 2012. november 07., 21:26
Kérdések és válaszok: Szív- és érrendszeri betegségek
Emelkedő, lépcsőzés...
Tisztelt Doktornő! Rosszul bírom a fizikai terhelést, ha emelkedőn, sok lépcsőn kell felmennem. Az izmaim jól bírják, de hamar kapkodni kezdem a...
Extra Systole
Üdvözlöm! Volt ma egy csomó extra systole-m , amit már nagyjából megszoktam mert majdnem minden napos , bár ma elég sok volt , viszont volt egy olyan...
Szívizomgyulladás - lehetséges?
Tisztelt Doktornő! Lehetséges szívizomgyulladás fennállása normális EKG, szívultrahang és a referenciatartományban lévő szívmarker-értékek...
Infarktus lett volna?
Tisztelt Doktornő! Tegnap este ijesztő tünetet tapasztaltam. A bal vállam, és a mellkasom (inkább bal oldalon és középen) egész a gyomromig...