libidó csökkent

Egy éve szedem a fogamzásgátló tablettát. Azóta nem olyan a párommal a szeretkezés mint régen. Egy ideje sajnos munka miatt havonta csak egyszer tudunk találkozni. De az utóbbi időben nagyon nehezen megy a szeretkezés mert alig nedvesedek be. Köszönöm szépen a segítséget.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza hüvelyszárazság témában

Tisztelt Kérdező!

Sajnos a fogamzásgátló tablettáknak van egy ilyen mellékhatása, hogy egyeseknél libidó csökkenést okoz.

Amennyiben valóban egy hónapban csak egyszer találkoznak, javaslom az esemény utáni tabletta használatát.

Üdvözlettel:

Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. április 20., 20:08; Megválaszolva: 2015. április 24., 11:45
Kérdések és válaszok: Szexuális élet
Nemi betegség esélye
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Nekem/páromnak sincs semmi tünete, csupán meg szeretném kérdezni, hogy mennyi alapja van félelmemnek? Barátommal 2...
Szükséges -e esemény utáni...
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly augusztus 21.-én kezdtem el újra fogamzásgátló tablettát szedni (Dienille), majd egy év elteltével, ez év augusztusában...
Fogamzásgátló tabletta
Üdvözlöm. Páromnak a YASMINELLE filmtablettát írta fel a szakorvos, 22 éves, menstruáció utolsó napján kezdte el szedni, utoljára kb. 1 éve...
Lehetek terhes?
Kedves Doktor Úr! Barátommal megszakításos módszerrel közösültünk (én nem szedek gyógyszert és óvszert sem használtunk), nem élvezett belém...
Kétségbeesés
Kedves Doktor Úr! A kérdésem az lenne, hogy tegnap este normál aktus nélkül kézzel elégítettük ki egymást párommal. Aztán én megtöröltem a...