Csíp a hüvelyem együttlét után

Üdv! Az a problémám, hogy 1 hónapja kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni. Ma és tegnap mikor a barátom belém élvezett az együttlét után csípő, égő érzést éreztem a hüvelyemben. Mi lehet a baj? Melyikünkkel van probléma? Szerintem nincs fertőzésem mert nem jelentkeztek előtte olyan tünetek nálam. Köszönöm a választ.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza hüvely panasz témában

Tisztelt Kérdező!

Valószínűleg hüvelyfertőzése van. Szükséges egy hüvelyváladék vizsgálat!

Üdvözlettel:

Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. április 18., 11:56; Megválaszolva: 2015. április 20., 09:02
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Gombás fertözés
Kedves Dr.úr. A napokban derült ki nállam hogy covid fertözött vagyok ezzel egyidejüleg jelentkezett nállam hüvelyi viszketés,égés. Kaptam rá...
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...