csökkent libidó

Tisztelt doktorúrdoktornő! Fogamzásgátló tabletta szedése után hosszú ideig nem jelentkezett nálam menstruáció, ezért nőgyógyászom a Duphaston nevű tabletta szedését javasolta egy peteérést elősegítő gyógyszerrel kiegészítve. Mikor elkezdtem a kezelést, bőrömön kisebb, viszkető kiütések, arcomon sok pattanás jelent meg. Ezen kívül (a legzavaróbb, hogy) szexuális együttlétekkor nem nedvesedem be eléggé, pedig megbízom a partneremben, nagyon szeretem őt és az együttlétet is kívánom. Kicsit kétségbe vagyok esve, mert ddig nem volt ilyen problémám. Lehetséges, hogy a gyógyszeres kezelés miatt vannak ilyen problémáim? Hogyan orvosolhatnám ezt a gondot? Válaszát előre is köszönöm. Tisztelettel: egy 19 éves lány

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza Nőgyógyászat témában

A ciklus rendezése után panaszai nagy valószínűséggel rendeződnek, a hormonzavar lehet az oka.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. március 31., 11:30; Megválaszolva: 2015. március 31., 22:43
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Ma voltam nőgyógyásznal és azt mondták hogy petezsák nagysága 8, 41mm de bal o.on 33×35mm vékony falú echomentes képlet! Ezt szeretném tudni hogy...
Miért?
Szia! Én Magyarországon lakom és aszt szeretném kérdezni hogy 14 éves koromtól nem rendszeres a menstruációm, és hozzá téve rendszeres...
Loop konizáció
Tisztelt Doktor Úr! A héten terveznek nálam loop konizációt, a leleteim a következőek voltak: 2015. December - Cin II HSIL 2016. Február - Cin II...
Kinöves, csomó intim zónában
Kedves doktorúr/ doktornő! Néhány napja a hüvelyem végénél kívül, majdnem a gát részen, a kisajak végén, abból kinőve egy viszonylag...
Mit jelent?
Tisztelt Doktor! 48 éves 3 gyermeket szült nő vagyok.Soha nem volt semmilyen nőgyógyászati problémám.Ezidáig a Marvelont szedtem, mely mellett mindig...