Domperidontól?

Tisztelt Doktor! Domperidont szedek, 3x egyet, mivel refluxom van. Olvastam a betegtájékoztatóban, a lehetséges mellékhatások között szerepel a menstruációs zavar, illetve az emlőváladékozás. Ma reggel észrevettem tűhegynyi váladékot a melleimen, és a vérzésem is előbb jött meg, igaz csak 3 nappal, ennek nem is tulajdonítok nagy jelentőséget. Viszont ez a váladék nagyon megijesztett. Mi a teendőm? Hagyjam abba a gyógyszert? Válaszát előre is köszönöm!

Dr. Pétervári László válasza domperidon hatása témában

Az alkalmazott készítmény hatással lehet a hormonális működésre, a leírt hatásokhoz vezethet.

A gyógyszer elhagyása megoldást jelenthet, vagy másik készítmény alkalmazása.

Forduljon szakorvoshoz, emlő vizsgálat is javasolt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. november 10., 09:52; Megválaszolva: 2012. november 12., 20:56
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Mennyire kell aggódnom petefészekrák...
Kedves doktor úr! 42 éves vagyok, 20 évesen endometriózissal kezeltek. 27 évesen szültem egy gyermeket. Jelenleg miómám van, három 5 centis, illetve...
Jó napot!Kórszövettani lelettel...
akr.leír.: 2 ml összmennyiségű, mállékony barnásvörös, kenőcsös alvadékból és kevés szürkésbarna szövettöredékből álló kaparék....
Bizsergés és vizelési inger
Kedves Doktor! 2021 auguszutában szültem, és a múlt hónaptól kezdődően napokon keresztül, konstans olyan érzésem van a csiklónál, mintha...
Ovestin krém helyett méhnyakkenet...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati vizsgálaton a következő eredményt kaptam: Kolposzkópos képen 10 és 2 óra között tagoltság látható. A...
Negatív CINtec Plus
Üdvözlöm! Másfél hónappal ezelőtt a cytologia leletem: asc-h (nem zárható ki h-sil) , gyulladt lobos. Ezután (4 héttel ezelőtt) hpv tipizálást...