menstruáció

Kedves Dr Úr/Nő! A problémám a következő: kb egy hónapja hagytam abba a yadine fogamzásgátlót. A 7 napos szünetben meg is jött rendesen a menstruációm. Azóta viszont szinte 3-4 naponta van vérzésem, ami mondjuk tart egy napig, vagy csak pár órát. Azt is észrevettem, hogy mikor nehezet emelek, vagy együttlét után mindig megjön. Olyan mintha pecsétlő vérzésem lenne. Szeretnénk már nagyon babát. A kérdésem az, hogy mitől lehet ez, és hogy így próbálkozhatunk e a babával? Köszönöm válaszát. Tisztelettel: Barbi

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a vérzészavar témában

A panaszának hormonális oka van. Az eddig rendelkezésre álló hormon mennyiségnél kevesebb van, valamint a kétfázisú ciklus hiányzik. Ha terhességet szeretne keressen fel nőgyógyászati szakrendelést gyógyszeres kezelésre van szükség. "Próbálkozni mindig lehet."

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. február 09., 19:55; Megválaszolva: 2012. február 12., 21:56
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Lehetek terhes?
Tisztelt Doktorúr! 3 napja késik a menstruációm, eddig mindig időben jött meg, 28 napos a ciklusom. Október 17-én, aktus közben elszakadt az óvszer....
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...