Fogamzásgátló abbahagyás

Jó napot! Szerettem volna abbahagyni a fogamzásgátló szedését az aktuális levél végén. Viszont több okból kifolyólag sajnos pár nap kimaradt a szedés közben, ezért a kimaradt napok után már nem szedtem tovább (1.hetit még bevettem, utána nem) Ezután mint ahogy máskor a megvonásos vérzés, most is vérzés jelentkezett, de kevesebb és sötétebb. Az lenne a kérdésem, hogy ez normális? Lehet belőle probléma hogy nem szedtem végig a levelet?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza a Fogamzásgátlás témában

A fogamzásgátló tabletta abbahagyása után vérzés jelentkezik. Ez a bevitt hormon hiánya miatt van.Ez normális jelenség. Probléma nincs belőle,csak a megvonásos vérzés alakul ki. Ezt követően rendszertelen menstruációk lehetnek.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. július 09., 09:10; Megválaszolva: 2020. július 12., 21:26
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...