Epe probléma lehet?
Tisztelt Doktornő! Ezzel a panasszal már irtam Önnek. Orvosnál még nem voltam, de a jobb oldali bordaiv alatti fájdalom meg nem szűnt meg teljesen. Nem görcsös fájdalom, de kellemetlen, mostanra már nem érzem egész nap csak, délután inkább. Néha meg ego érzés. Iszom az epe teát, nem merek orvoshoz menni, félős vagyok. Epekövek elmúlhatnak csak az epeteától, ha mégis köveim vannak? Meg pongyola pitypang szárat eszem, ezt tanácsolták epe problémákra. Vagy lehet más komolyabb probléma is a háttérben? Ön mit gondol, bár tudom, hogy igy látatlanban nehéz diagnozist feállitani. Köszönöm!
Dr. Csuth Ágnes válasza epekő témában
Kedves Kérdező! Epekövesség okozhatja a panaszait, de ennek megoldása egyedül a műtét lehet, semmilyen gyógyszer vagy tea nem képes feloldani. Szedjen Iberogast cseppet, kerülje a zsíros, fűszeres ételeket, az alkoholt, és mielőbb vizsgáltassa ki magát!
A válasz 5 évnél régebben keletkezett, így egyes tanácsok napjainkra túlhaladottá válhattak.