Zselés sperma
Tisztelt DR.NŐ/ÚR.Kérdésem a következő lenne. A Kedvesemmel aggódunk.Szeretkezés után vettük észre, hogy egy idelye a spermája egy része zselésen távozik. Mivel Babát szeretnénk és nem tudjuk mitől van ez, így kétségbe vagyunk esve.Igaz november.5-én megy Andrológiai vizsgálatra, de szeretnénk addig is tisztábban látni.Segítségüket Köszönöm.
Legfrissebb cikkek a témában
WEBBeteg szakértő válasza sperma témában
Tisztelt Olvasónk!
Aggodalomra nincs ok! Amit észlelnek teljesen normális jelenség. Egyszerűen most a babavárás izgalmában sok minden eltérőnek, furcsának, kétségbeejtőnek tűnhet, ami egyébként fel sem tűnik. Az andrológus is bizonyára megnyugtatja Önöket.
Nyugalmas, türelmes boldogságos babavárást kívánok,
Üdvözlettel:
Dr. Kocsis István urológus
Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2008. október 10., 23:47; Megválaszolva: 2011. augusztus 09., 20:51