Potencia és libidó problémán nem segít a gyógyszer?

Szép napot! Évek alatt folyamatosan gyengült az erekcióm és a libidóm, reggeli merevedés teljesen megszűnt. Voltam utológusnál, ultrahangon minden rendben, kaptam Sildenafilt. Amikor azt, vagy más vény nélküli potencianövelőt szedek be, akkor megfájdul a fejem, kipirosodik az arcom, s teljesen gyengének érzem magam, lekell feküdnöm aludni, szóval még rosszabb az egész. Elképzelhető hogy keringési zavar, vagy érrendszeri probléma okozhatja az egészet, ha a gyógyszertől csak rosszabb? Ha igen, milyen betegségek jöhetnek szóba, akkor milyen kivizsgálást kell kérnem.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Papos István válasza a ED témában

A sildenafil okozta mellékhatások nem jelentik azt, hogy keringési zavar okozná a merevedési panaszokat. Javasolt más hatóanyag tartalmú potencianövelő használata, melyet urológusa tud felírni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. december 28., 13:36; Megválaszolva: 2021. január 01., 14:41
Kérdések és válaszok: Urológiai megbetegedések
Holyag fajdalma
Tisztelt Doktor Ur! Egy nagyon eros menstruacio utan jelentkeztek az alabbi panaszaim. Az alhas enyhe megnyomasara jelentkezo szuro fajdalom a holyagban...
Muszáj ez a beavatkozás ?
Tisztelt Doktornő ! Egy ideje a következő problémáim vannak vizeletürítésnél..inger van,de csak több részletben ürül ki egyszerre...Karácsony...
Megszakított közösülés
Kérdésem az lenne, hogy igaz az, hogy a megszakított közösülés biztonságos ha a férfi szeretkezés előtt elmegy vizelni, így kimossa az esetleges...
Vizelési probléma?
Tisztelt Doktor Úr! hete tapasztaltam olyan érzést, mintha nem tudnám teljesen kipisilni magam. Továbbá enyhe alhasi fájdalmat is éreztem. Elmentem...
Mi az ami tudna segíteni?
Jo napot kivanok! Olyan dologgal fordulnek onhoz! Hogy 8hete szenvedek vizelesii ingerrel! Nem csip nem faj se a vesem! Csak az erzes mmintha nagyon nagyon...