Hogyan lehet eltüntetni, vagy magától eltűnik e?

Tisztelt Hölgyem/Uram! Van egy olyan problémám, hogy egy aluljáróban dolgozom, ahol nagyon hideg van és egy hősugárzó van előttem a nap 12 órájában, sokszor azt érzem, hogy égeti a lábam, de ha meg távolabb állok tőle, akkor meg nagyon fázom, így tűröm a forróságot a combomon. Azt vettem észre 3-4 napja, hogy az egész combomon erősen piros színűen kirajzlódtak az ereim és nem múlik el másnak reggelre sem. Kitágulhattak az erek, vagy mitől van ez? Mit tehetek vele, hogy elmúljanak? Előre is köszönöm válaszát Kiss Bettina

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szanyi Andrea válasza érrendszer témában

Kedves Kérdező!

Az értágulatot a hősugárzó okozza. Javaslom öltözzön melegebben, tartózkodjon kicsit távolabb a hősugárzótól. Ha a direkt hőhatás megszűnik, talán az értágulat is idővel csökken. Egészségesebb munkahely keresése is megfontolandó.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. január 28., 18:11; Megválaszolva: 2012. január 31., 19:23
Kérdések és válaszok: Szív- és érrendszeri betegségek
Emelkedett Ck és LDH
Kedves Doktornő! Évek óta 300-500 U/L között mozog a Ck érték a laborletetemen.Ezt eddig a fizikai munkára fogtam.Most viszont az LDH érték is igen...
Nagyon magas diasztolés érték
KEdves Doktor Nő! Már kétszer is mértem nagyon furcsa vérnyomás értéket. Mindkét esetben éppen "pánik" szerű roham alatt, heves szívdobogás...
Covid 19 oltás
Tisztelt Doktor Nő! A házi orvosom hétfőre Szputnyik vakcinára jegyzett elő választást sem hagyva hogy elfogadom e ezt a vakcinát vagy sem. Mivel...
Kardiologia
Üdv. Pitvarfibrillaciora kaptam ritminormot es verhigitot. Eleg sokszor 2 ütem egy kihagyas. Idegeim se jok altatot szedek. Benzosat lendirmint. Eszrevettem...