Depresszió gyógyszerváltás miatti szédülés

kedves drn nő! én három hónapig szedtem rexetin tablettát, most három napja elontril nevü 150mg-os at szedek.a gyogyszer váltás között volt két napom amikor semmit nem szedtem.és már akkor kezdődött: a fejemben egy érzés amit nehéz kifejezni.hasonlit a szédülésre, vagy mintha mozogna valami a fejemben.kb.negyed óránként érzem.mi történik most a fejemben? ez problémára utalhat?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza pszichés probléma témában

Tisztelt Kérdező!

Az új gyógyszere más mechanizmos alapján hat a depresszióra, mint a Rexetin. Gyógyszer abbahagyás/váltás alkalmával előfordulhatnak mellékhatások (pl. szédülés) , ezek átmenetiek. Amennyiben tartósan fennáll tájékoztassa kezelőorvosát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. február 24., 12:28; Megválaszolva: 2011. február 28., 12:58
Kérdések és válaszok: Pszichés betegségek
álmatlanság
Kedves Doktornő! Történt valami az életemben amitől évekig nem aludtam majd amikor ez megszűnt elkezdtem aludni. Ekkor amnezia történt elfelejtettem...
Emlékezet kiesés?
Nem emlékszem dolgokra.a saját születèsi.nèv.ès a hugom születèsi èvszámán kivül semmire sem emlékszem.ha elmegyek otthonról.pl lekapcsolom a...
Pánikbetegség
Tisztelt Doktornő! 15 éve vagyok pánikbeteg, és Velaxin kapszulát szedek rá. A tipikus pánikrohamok ugyan nem jönnek rám, viszont hajlamos vagyok...
Alvászavar
Tisztelt Webbeteg! 23 éves vagyok és rossz alvó. Éjjelente általában 2 alkalommal ébredek vizelési ingerre és megyek el a mosdóba, ezek után...
Tisztelt doktornő ! Óvodai...
Középső óvodai csoportban , rendszeres napi szintű 3 gyerek (5 évesek ) részéről a többi társa ellen a kisebb nagyobb bántalmazás , fizikai...