Canesten Kombi utáni vérzés

Tisztelt Doktornő! Canesten Kombi hüvelytablettát használtam. A 3. tabletta után enyhe vérzés jelentkezett, majd egyre jobban erősödött, derék és hasi tájon is érzek egy kis fájdalmat. Ez esetleg allergiás tünet is lehet? Mit tegyek ebben az esetben? Előre is köszönöm szépen a válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szalóczy Péter válasza alhasi fájdalom témában

Kedves Kérdező! A szertől nem lehet vérzés, ha allegia lenne, sen vérzésként jelentkezne. Vélhetően enyhe hormonális összhang hiba okozta a rendetlenséget, valószínűleg spontán rendeződni fog. Vajjon miért használta a Canesten-t? Orvos rendelte, vagy öndiagnosztizálta magát? Minden gyógyszer a hüvelyben feldúlja annak normális biológiáját és a tejsav védő baktériumokat, ezért befejezésül alkalmazzon hüvelyi protexinek közül valamelyiket. Recept nélkül kapható sokféle, olvassa ela használati utasítást.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. április 27., 10:31; Megválaszolva: 2014. április 28., 07:21
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Gombás fertözés
Kedves Dr.úr. A napokban derült ki nállam hogy covid fertözött vagyok ezzel egyidejüleg jelentkezett nállam hüvelyi viszketés,égés. Kaptam rá...
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...