Betegség

Szép napot! 11 éves fiamnak következő tünetei vannak: túlsúly, időnként fejfájás, hasfájás, zavart beszéd (nem lehet érteni vagy teljesen értemetlen dolgot motyog halkan) elveszti a tudatát (csinál valamit úgy hogy utána nem emlékszik rá, pl:sétálunk erre elindul a masik írányba kb 1 percig hiába szolók neki nem válaszol majd zavartan motyog, nem tudja mi történt vele, vagy kis ideig csak néz meredten szintén nem válaszol, iskolában fél ceruzát szétrágot hiába szólította a tanárnő nem reagált.Ilyenkor azt mondja érzi a betegséget, furcsa érzést a testében vagy mintha jég lenne a fejében.Voltunk vele neurologiai vizsgálaton ahol azt mondták a vizsgálatok után, nem epilepsziás. Kérdésem lenne akkor mi lehet ez a betegség hova forduljak segitségért?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Kerekes Éva válasza zavartság témában

Tisztelt Érdeklődő!

Talán először pszichiáterhez érdemes elvinni, hogy talál-e a tüneteket magyarázó pszichiátriai betegséget. És ha a pszichiáter nem mondja ki egyértelműen, hogy ez pszichiátriai betegség, akkor érdemes felkeresni egy speciális epilepszia szakrendelést is

Gyógyulást kívánok!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2018. április 06., 11:15; Megválaszolva: 2018. április 06., 23:04
Kérdések és válaszok: Neurológiai betegségek
Covid megbetegedés, oltás, zavartság
Tisztelt Dr. Fehér Gergely! Az alábbiakban kérném szíves segítségét. Édesapám 72 éves. Anamnézisében alkoholfüggőség szerepel, 2 évvel...
CT értékelés
Tisztelt Dr! Legyenszíves magyarázza el, hogy mit tartalmaz édesapám ct eredménye. Édesapán márciusban leesett a lépcsőn, fejét megütötte. Ct...
Időskori elbutulás 2 hét alatt
Időskori butulás 2 hét alatt- Tisztelt Doktor Úr/Hölgy: Kérdésem nevelőapámmal kapcsolatban lenne. 74 éves, és 2 hete még értelmesen...
tájékozódási zavar
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Édesapám 67 éves, magas vérnyomása gyógyszerrel kezelt, vizelési nehézségei vannak, de ezt gyógyszerrel korrigálja....