Motilium mellékhatás

Tisztelt Doktorúr!

Refluxomra Motiliumot kezdtem el szedni 3*1-et, a hányingerem csökkent, viszont éjszaka nem tudok aludni és fáj a fejem, mióta szedem a gyógyszert. Folytassam tovább a gyógyszert, elmúlhatnak ezek a mellékhatások vagy váltsak Domperidon EP-re?

 

Köszönettel

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza reflux témában

Kedves Kérdező!

A Domperidon EP hatóanyaga azonos a Motiliuméval, így ha ez okozza a mellékhatásokat, akkor a váltástól nem lesz jobban. Esetleg a Cerucal tabletta próbálható meg, mint prokinetikum.

 Üdvözlettel: Dr. Plósz János, gasztroenterológus

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Plósz János, gasztroenterológus
Kérdés: 2009. július 16., 10:19; Megválaszolva: 2009. július 16., 10:19
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Mi lehet a baj
Tisztelt Doktor! Nemrég olyan tüneteket tapasztaltam magamon ami eddig nem fordult elő . Házi Orvoshoz fordultam , a tüneteim gombóc érzés a torokban...
Gyomorbántalmak
Tisztelt Doktor Úr! Korábban reflux és nyelőcsőfelmaródás miatt szedtem PPI-t (nyáron hagytam el) . Panaszmentes voltam hónapokig. Azonban hetek óta...
Gyomor és nyelőcső problémák.
Tisztelt Doktor Úr, Abban szeretném kérni a véleményét, hogy egy másfél hónapja kezdődött nem rendszeres hanyinger es a szegycsont tájon...
Gyomorfájás /feszülés
Jó estét doktor úr egyszer már irtam ide és az lenne a kérdésem hogy 1 honapja fáj a gyomorszájamnál és mintha belülről feszítenék néha...
Gyomorfájdalmak
Tisztelt Doktor Úr! Idén szeptemberben hagytam el a savlekötőt amit refluxra szedtem (Controloc) . Azóta tünetmentes voltam. 1 hete gyomorpanaszaim...