lábdagadás

Tisztelt Doktor Úr! 25 éves nő vagyok és 3 éve szedem a Deciora 3mg/0.02mg fogamzásgátló tablettát. A bal vádlim meg van dagadva és fáj. Érdeklődi szeretnék, hogy ez lehet a fogamzásgátlótól vagy valami más lehet a probléma? Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza Egyéb témában

Panaszának okát vizsgálatokkal lehet megállapítani.A fogamzásgátló tabletták szedése önmagában igen kis kockázatot jelent a trombózis kialakulása szempontjából, ám bizonyos öröklött vagy szerzett betegségek, állapotok esetén érdemesebb más fogamzásgátló módszert előnyben részesíteni.

Aki hormonális fogamzásgátlót, esemény utáni tablettát, vagy más hormontartalmú gyógyszert szeretne felíratni, először menjen el nőgyógyászához, és ragaszkodjon a Leiden-mutáció és más fokozott trombózishajlammal járó örökletes eltérés vizsgálatához.

Keressen fel szakrendelést a probléma kivizsgálásához.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. március 04., 19:26; Megválaszolva: 2020. március 05., 22:25
Kérdések és válaszok: Egyéb
Lehet baja?
Tisztelt doktor/doktor nő! Sajnos az történt, hogy Szeptember 19-23. menstruáltam és valahogy bennem maradt egy tampon, nem éreztem semmit és a...
Császármetszés utáni menzesz
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly novemberben szültem császármetszéssel, február közepéig szoptattam. A menzeszem januárban már megjött és egészen...
vizes folyás
Kedves Doktor Úr! Soha nem szültem és egészséges életmódot folytatok. Tavalyi leletemen ez van: tátongó méhszáj, portio folytatásában...
Ez mit jelezhet? Terhesség...
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a panasszal/kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy 4.napja késik a menstruációm, 3 pozitív tesztem van, a tegnapi a legerősebb....
A ciklus és a lencse
Tisztelt Doktor Úr! Véleményét és segítségét szeretném kérni a következő esettel kapcsolatban. A korábban rendszeres menstruációs vérzésem...