kérdés nogyogyaszati problemara

JO napot kivánok azzal a kérdéssel fordulok a doktor urhoz hogy nagyon bő a menszesz és eléggé sok időn keresztűl tart fogamzasgátlot kezdetem el szedni es bevéreztem már a tizedik napon mi az oka mi válthatja ki ezt és együttlét alkalmával is bevérzek.

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Pétervári László válasza Egyéb témában

A bővebb menstruációs vérzésnek hormonális oka lehet, a peteérés hiánya, ösztrogén hormon túlsúlya.

A fogamzásgátló szedése tünetileg rendezheti a vérzést. Az első néhány ciklusban a tabletta szedése mellett lehetséges vérzés, ekkor is az előírásnak megfelelően javasolt szedni.

Együttlét melletti vérzési rendellenesség gyulladásra utal, emiatt nőgyógyászati szakvizsgálat szükséges.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 08., 19:15; Megválaszolva: 2016. január 10., 14:53
Kérdések és válaszok: Egyéb
Lehet baja?
Tisztelt doktor/doktor nő! Sajnos az történt, hogy Szeptember 19-23. menstruáltam és valahogy bennem maradt egy tampon, nem éreztem semmit és a...
Császármetszés utáni menzesz
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly novemberben szültem császármetszéssel, február közepéig szoptattam. A menzeszem januárban már megjött és egészen...
vizes folyás
Kedves Doktor Úr! Soha nem szültem és egészséges életmódot folytatok. Tavalyi leletemen ez van: tátongó méhszáj, portio folytatásában...
Ez mit jelezhet? Terhesség...
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a panasszal/kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy 4.napja késik a menstruációm, 3 pozitív tesztem van, a tegnapi a legerősebb....
A ciklus és a lencse
Tisztelt Doktor Úr! Véleményét és segítségét szeretném kérni a következő esettel kapcsolatban. A korábban rendszeres menstruációs vérzésem...