Fogamzásgátló, fejfájás - lehetséges?

Tisztelt Doktor Úr! Dienille fogamzásgátlót szedtem 6 napig, de abbahagytam, mert fejfájásom volt tőle, ami egyre fokozódott. (A gyógyszert nem szeretném tovább szedni, és másik fogamzásgátlót sem.) Ez a fejfájás mitől alakult ki? Soha életemben nem voltam fejfájós. Már három hete abbahagytam, de a fejfájásom sajnos nem múlt el. Szeretném megkérdezni, hogy kb. mennyi idő múlva számíthatok arra, hogy megszűnik a fejfájás? Válaszát előre is köszönöm! Katalin

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Pétervári László válasza Egyéb témában

A fogamzásgátló egyes készítményénél előfordulhat a leírt panasz. Azonban ez általában átmeneti ideig tart. Más hormontartalmú készítménynél valószínűleg nem lenne panasza.

Elhagyása után is észlelt panaszának egyéb oka is lehet, emiatt keressen fel szakrendelést.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 02., 17:31; Megválaszolva: 2016. január 02., 23:19
Kérdések és válaszok: Egyéb
Lehet baja?
Tisztelt doktor/doktor nő! Sajnos az történt, hogy Szeptember 19-23. menstruáltam és valahogy bennem maradt egy tampon, nem éreztem semmit és a...
Császármetszés utáni menzesz
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly novemberben szültem császármetszéssel, február közepéig szoptattam. A menzeszem januárban már megjött és egészen...
vizes folyás
Kedves Doktor Úr! Soha nem szültem és egészséges életmódot folytatok. Tavalyi leletemen ez van: tátongó méhszáj, portio folytatásában...
Ez mit jelezhet? Terhesség...
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a panasszal/kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy 4.napja késik a menstruációm, 3 pozitív tesztem van, a tegnapi a legerősebb....
A ciklus és a lencse
Tisztelt Doktor Úr! Véleményét és segítségét szeretném kérni a következő esettel kapcsolatban. A korábban rendszeres menstruációs vérzésem...