libidó csökkenés

Tisztel Doktor úr! 31 éves férfi vagyok és azzal a problémával fordulok önhöz hogy nagyon lecsökkent a nemi vágyam. Másfél éve kezdtem érezni és folyamatosan csökken.Napközben szinte sose jut eszembe a sex, reggeli merevedés nincs vagy csak nagyon gyenge, erekció gyenge és sokszor sex közben is lelankad, spermám lényegesen kevesebb. Volt egy hólyagtükrözésem vizeletcsepegés miatt és pár hónapig szedtem gyógyszert is. (tanyz eras) Vissza gondolva kb azóta érzem.Ennek nem lehet bármi köze hozzá? Pajzsmirigy vizsgálatom volt, normális értéken belül van.Utána csináltattam tesztoszteron vizsgálatot is ami az alsó határértéken volt. (12nmol) 3 hónapig szedtem clostilbegyt 25mg, és dhea 25mg tablettát. A tesztoszteron szintem már a normál határérték felett is van kicsivel. (28nmol) , de mégsem érzem hogy vissza jött volna a vágyam. Most 1 hónapja zitazonium 10mg ot szedek.Ezek mellett bevezettem az étrendembe sok gyümölcsöt, húst, tojást is.Heti 1-2 alkalommal konditerembe is megyek és lemondtam már legalább 3 hónapja a forró fürdőről is. Alkohol, drog nincs az életemben.Napi 8 óra alvás szinte minden nap megvan.Dohányzás napi egy doboz ami tudom hogy nem jó, de talán ez önmagában nem okozhatja ezt.Kérdésem az lenne hogy mi okozhat még ilyet? Esetleg szervi dolog vagy valami fertőzés nem okozhat lecsökkent libidót? A hólyagtükrözés miatt nem lehet? Esetleg bármilyen vitaminhiány? Milyen vizsgálatot lehetne még elvégezni? Válaszait előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Papos István válasza Libido témában

A Tanyz eras okozhat ún. retrográd ejakulációt, mikor az ondó egy része a húgyhólyag felé távozik.

Libidó csökkenést számos dolog okozhat, akár lelki eredetű is lehet. (a tükrözés és a vitaminhiány nem okoz ilyen panaszt)

Javaslom az ismételt urológiai vizsgálatot.

Krónikus prosztatagyulladás esetén gyakran lehet ilyen panaszokkal találkozni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2018. július 11., 22:13; Megválaszolva: 2018. július 17., 17:40
Kérdések és válaszok: Urológiai megbetegedések
Nemi vágy és izomtömeg csökkenés...
Tisztelt Doktorn ő/ Doktor úr! Szeretnék felkeresni egy szakorvost a problémámmal, de nem tudom kihez forduljak és, hogy egyáltalán mi lehet a oka....
Lágyéksérv utáni herefájdalom
Jó Napot 3 hónapja volt egy jobb oldali lágyéksérv műtétem, háló beültetéssel. A jobb oldali herém azóta fáj ha hozzáérek és nem akar...
Megduzzadt herezacskó
Néhány napja az eredeti 2-3 szorosára megduzzadt a herezacskóm. Mivel nagyon kövér vagyok, a vastag comjaim miatt nagyon zavar a járásban, fekvésben....
Kérdésem:Hólyag tumor vagy a vese...
2018 11hóban egy háziorvos által kért vér vizelet vizsgálaton jött ki mikro hematúria a vizeletemben. Ekkor nem mondta a háziovosom hogy, foglalkoztak...
Sugárterhelés - hólyaggyulladás
Kedves Doktornő! Tegnap készült háti és ágyéki gerincemről röntgenfelvétel, 2 háton fekvő helyzetben és 2 oldalfekvésben. 48 kiló vagyok...