Lehetséges?

Szép jó napot! Én egy 23 éves lány vagyok! És a problémám a következő! Nálam tavasszal diagnosztizáltak szívritmuszavart! Március végén ugyanis 160-as pulzussal kerültem kórházba! Erre szedek napi kétszer 1/4 Nebilet tablettát! Hogy ennek hatására e vagy nem, de kialakult pánikbetegségem is, amire szintén gyógyszert szedek! Helexet! Most legutóbb a gyógyszertárban nem tudtak Nebiletet adni, így Nebivolol pilvát szedek! Kb. 2 hete! Viszont most 1 hete meg is fáztam ami még mindig tart! Két napja pedig zsibbadást érzek a bal karomban! Ez hol elmúlik, hol pedig előjön! Ez ismét pánikrohamokat idéz elő! Azt szeretném kérdezni, hogy ez a pánikrohamaim része? Vagy esetleg utalhat szívrohamra vagy ezzel kapcsolatos szívre ható betegségre? Lehet egyáltalán ilyen fiatalon szívrohamom? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a pánikbetegség témában

Kedves Kérdező! A zsibbadás, a mellkasi fájdalom lehet pánikroham része, de egyéb oka is lehet. Ritkán előfordul ilyen fiatalon is szívbetegség, a biztonság kedvéért legyen részletes kardiológiai kivizsgálás, ha eddig nem volt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. november 04., 13:03; Megválaszolva: 2011. november 04., 13:27
Kérdések és válaszok: Szorongás, pánikbetegség
Miként szokjak le a Frontinról?
Tisztelt Dr nő! 15 évvel ezelőtt lányom 2éves volt azzal a panasszal fordultam orvoshoz, hogy úgy érztem össze vissza kalapál a szívem. Kiderült ez...
Daganat vagy más gond lehet?
Üdvözlöm doktornő! Az utóbbi hetekben,napokban szinte állandóan kicsit szédülök és napközben hol a fejem egyik részén hol a másik részén...
Alacsony pulzus
Üdvözlöm! Voltam kardiológiai kivizsgáláson, meg még egyéb máson is. Helyeztek fel Holter ekg-t is. Az orvos azt mondta, hogy nincs semmi baj, van...
Utazás közbeni rosszullét
Tisztelt Doktor Úr, Doktornő, Olyan tüneteim vannak, hogy főleg utazás közben elkap a rosszullét, hányingerem lesz, a torkomban és a gyomromban...
Nyugtató gyógyszer hatása
Tisztelt DoktornőDoktor Úr! Sajnos mindig is "aggódós" típus voltam, így szerintem az átlagnál érzékenyebb vagyok a stresszre, illetve nagyon...