Szívinfarktus után

2014.08.21-én első és hátsófali infarktusom volt.3db sztent került beültetésre.Erős dohányos voltam és most sem tudom meg állni hogy ne gyújtsak rá.Vettem egy e-cigarettát és ezt szeretném használni, E-liquid folyadékos.Kérdezném hogy szabad e mert azt is olvastam a neten hogy nem, de a dohányzástól biztos nem rosszabb addig míg teljesen le nem szokom.Inkább idegileg viselt meg a dolog és azóta is stresszes vagyok, több dolog miatt is ami miatt nehezebb a teljes leszokás.Előre is köszönöm a válaszát, segítségét.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Molnár Dóra válasza e cigaretta témában

Kedves Kérdező, infarktus után semmilyen nikotintartalmú cigaretta termék nem ajánlható, de Önnek igaza van, bármilyen dohányzás csökkentő megoldás hasznos lehet. Esetleg átmeneti feszültség csökkentő gyógyszeres kezelés is szóba jöhet az Ön esetére. Háziorvosát is kérdezze erről. Jobbulást kívánok! Tisztelettel: Dr. Molnár Dóra, kardiológus

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. október 18., 19:21; Megválaszolva: 2014. október 20., 20:17
Kérdések és válaszok: Szívinfarktus
Szívritmuszavar
Tisztelt Dr.Nő! Pánikbeteg 23 éves nő vagyok. Nagyon sokat szorongok és néha elég furcsa dolgok történnek velem. Mostanában a szívem egyik...
COVID elleni oltás szívinfarktus...
Tisztelt Doktornő! Május 15. én átestem egy szívinfarktuson, amit egy vérrög illetve egy koszorúérelzáródás okozott és Zalaegerszegen...
Vérhigító szüneteltetés
Tisztelt Doktornő! Édesapámnak (70 éves, cukorbeteg, több stent lett már beültetve neki) béltükrözése esedékes. Mivel vérhigítót szed, a...
Infarktusom volt?
Egyre gyakrabban érzem azt, mintha megszorítanák a szíven, ülne valaki a mellkasomon.. Ilyenkor bal lapockában. nyakban, szegycsontnál érzek...
Szívinfarktustól való félelem
Jó napot kívánok. Nálunk a családban sajnos két olyan személy is van aki szívinfarktust kapott. Pacemakeres is van a családban. Édesapám 2014ben...