Természetes, hogy még öt nap után is folyik belőlem a Gynazol egydózisú hüvelykrém?

T. Doktor! Egy hete jártam nőgyógyásznál, ahol Gynazol egyszer használatos hüvelykrémet írtak fel nekem, mert hüvelygombát állapított meg az orvosom. Már több mint öt napja igen nagy mennyiségben folyik ki belőlem fehéres és sűrű (gyógyszerszagú) valami, okozhatja ezt ez a krém? Köszönöm válaszát! Gabi

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza gombás hüvelyfertőzés témában

Kedves Gabi!

Valószínűbb, hogy a bővebb hüvelyváladék oka a továbbra is fennálló hüvelygyulladás. Ha a foolyás még további 1 hétig fennáll, keresse fel újra orvosát, esetleg további kezelésre lehet szükség.

Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2011. január 24., 13:50; Megválaszolva: 2011. január 26., 09:41
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Nőgyógyászati probléma
Tisztelt dr úr! Nekem jelenleg lenne egy problémám, csinaltattam Mr vizsgálatot, ahol ki mutattak hogy több kanyargós 5mm×7mm erek rajzolodnak a méh...
Szűrővizsgálat eredménye
Tisztelt Doktor Úr! Citologia eredményem kapcsán szeretném kérni a véleményét. Most tudtam meg, hogy állapotos vagyok és ezzel egy időben...
Terhesség és Citologia HSIL, HPV 45
Tisztelt Doktor Úr! Jelenleg 6 hetes terhes vagyok, és a citologia szűrés eredményem a következő lett: HSIL, HPV 45. Minden évben rendszeresen járok...
Nem règ irtam
Jó napot nemrég írtam meg is kaptam rá választ december 12.26 Kezdődött a mestruáció 12.31 tartot Január 28 -án csináltam egy Clearblue tesztet...