Barna folyás

Kedves Dr Úr/ Dr Nő! Lassan egy hónapja kezdtem el szedni a mistral nevű fogamzásgátlót. Barna folyásom volt kb az első héten végig, de az elmúlt. Azóta nem is volt. Viszont tegnap ismét jelentkezett a barna folyás. Azt tudom, hogy ez normális az első hónapban, de így is normális, ha össze -vissza jelentkezik? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza barna folyás témában

Tisztelt Kérdező!

A fogamzás gátló melletti barna folyás nem számít rendellenességnek. A méh nyálkahártya felépülésének zavarát jelzi, mely pár ciklus után renbe jön.

Üdvözlettel:

Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. április 12., 18:26; Megválaszolva: 2015. április 13., 09:14
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Barna folyás egy...
Március közepén terhességmegszakításom volt. 6 héttel később megjött a menzeszem,minden rendben volt. A következő menzesz is rendben volt. Viszont...
Barnás folyás
Tisztelt Doktor Úr/Hölgy! 6 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát, (belara) eddig mind az 5 hónapban rendesen időben megjött a...
Erős barna folyás
Üdvözlöm. 4 napja erős barna folyásom van és nem mulik.Rendszeres nemi életet élünk a férjemmel, nem védekezünk már November óta mert kisbabát...
Miert van barna folyásom?
Miért lehet barna folyásom? Bal oldalt alul fáj a hasam ilyen szúró érzést észleltem. Illetve mentsruáció alatt fekete vér folyik belőlem, de...
Barna folyas
Jo napot, evek ota szedek fogamzasgatlot es neha elfelejtem de csak ritkan, meg nem volt baj belole. A mostani adagbol 2 szemet hagytam ki, az egyiket potoltam...