Pszichés vagy túlerőltetés?

3 hónapja Aflamint szedek ízomhúzódásaimra. mellékhatásai erősen jelentkeztek, mindt.: égő szemeim, sűrű székeletürítés, hascsikarás, csípések a számban, néha szurokszéklet, fáradtság. abbahagytam a szedést, kérdésem, mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből 3 havi szedés után?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szamosi Szilvia válasza a gyulladáscsökkentő témában

Tisztelt Kérdező! 1-2 nap alatt kiürül a szervezetből, nem függ attól, hogy mennyi ideig szedte előtte. Azonban a mellékhatások megmaradhatnak hosszabb ideig is sajnos, hiszen ha a szemen gyulladűs alakult ki, akkor aaz hosszabb idő, míg helyrejön. Meg kell nézni, hogy nincsen- e gyomorfekély a szurokszéklet hátterében, így minél hamarabb forduljon háziorvosához, és kezdjen el gyomorvédő gyógyszert szedni!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 04., 21:11; Megválaszolva: 2010. augusztus 09., 13:47
Kérdések és válaszok: Mozgásszervi megbetegedések
Kéz fájdalom
Tisztelt Doktornő! Körübelül 3 hete kezdődött, hogy a bal alkarom fenti középső részén nyilaló-lüktető közepesen erős fájdalom van. Nem...
Boka sérülés
Szép napot! December 29.én leestem a lépcsőről, magam alá fordult a bokám. A balesetiben megröntgenezték, azt mondták, hogy felső bokaszalag...
Térdprobléma
Tisztelt Doktor Úr / Doktornő! 38 éves nő vagyok. December eleje óta térdfájdalmam van, illetve idegentest érzésem. Voltam emiatt rtg-en (semmit...
Rotator köpeny syndroma
Tisztelt Doktornő! 2021. Január 2-a óta minden előjel nélkül a bal vállamban iszonyatos fájdalom jelentkezett, melyhez társult, hogy a karomat...
Csípőfájdalom
Tisztelt Doktornő! A következő diagnózist kaptam jobb csípő MRI vizsgálat után. A jobb oldalon a csontos vápa kissé sekély.Cranialisan, a...