mitöl magas a pulzusom

Már 1 hete lecserélték a Vidotint 4mg és a cynt 0.2 mert felment a vérnyomásom 175 /94 de már 4 hónapja szedtem. Most amit kaptam attól a pulzusom megy fel volt már 98/76/100 108/77/112 135/80/111 is. A fejem olyan szédelgős meg olyan bizonytalan a járásom a körzeti orvos azt mondta nem a magas pulzustól van most TP vagyok és mérem a vérnyomásom de nem tudom mi lehet? Ma kaptam Betalok 50mg szükség esetén kell be venni felet tegnap is felment a vérnyomásom az orvosnál mikor ki jöttem 160 ra percek alatt nem tudom mitévő legyek?

Dr. Molnár Dóra válasza gyógyszerváltás témában

Kedves Kérdező, sajnos vizsgálat nélkül nem tudok korrekt tanácsot adni, gyógyszerváltoztatásnál gyakran kell egy kis idő, amíg a szervezet "megszokja" az új terápiát. Ha nincs jól az új gyógyszerekkel, akkor ezt a felíró orvossal kell megbeszélni a további módosítások érdekében. Jobbulást kívánok! Tisztelettel: Dr. Molnár Dóra, kardiológus

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. március 01., 15:28 ;Megválaszolva: 2016. március 01., 20:04
Kérdések és válaszok: Magas vérnyomás (Hipertónia)
Érdemes lenne Neurológiai...
Tisztelt Weborvos! Érdemes lenne-e neurológiai szakrendelést felkeresnem? Bemutatkozom kicsit, leírom a betegségeim aztán a kérdést! 22 éves fiatal...
Pánikbetegség/Vérnyomás
Tisztelt Doktornő/ Doktor Úr! 11 éve volt az első pánikrohamom. Az idő során egyre inkább tanultam a probléma természetét, - csak nagyon ritkán...
Vérnyomás érték
Tisztelt Doktornö A utóbbi idöben férjem többször érezte magát hirtelen fáradtnak, gyengének , elmondása szerint feje "kóválygott...
Vérnyomáscsökkentő gyógyszerek...
Tisztelt Doktornő! Vertim nevű étrend-kiegészítő kapszulát szeretnék szedni fogyás céljából. Magasvérnyomásra, pajzsmirigy alulműködésre...
Magas vérnyomás
Kedves Doktor Nő! Nagyfiam miatt aggódom,aki most 20 éves. Serdülő korától észleltünk nála emelkedettebb vérnyomást, e miatt gyerekkardiológián...