Szteroid

Tisztelt doktor n/úr! Olyan kérdésem lenne, hogy régóta gondolkodom azon, hogy csináljak egy szteroid kúrát kicsit szebb izomzatom legyen erősebb legyek. Egy kúrától ugye lehetetlen meghalni, ha egészséges vagyok. Igaz az, hogy 1-2 kúrától lehet, hogy örökre elromlik a péniszem. És igaz az, hogy kár 30-40 kg-val többet tudok kinyomni egy szteroid kúrától? És ami a legfontosabb és amire a legjobban kiváncsi vagyok igaz az, hogy a tablettás szteroid károsabb mint az injekciós szteroid? Tényleg egy kúrától kisseb lessz a hímvesszőm? Ami ellenkezőleg nagyobb kéne legyen, mert a szteroid növel. Kérem ezekre a kérdésekre válaszoljon, előre is nagyon köszönöm.

Dr. Csuth Ágnes válasza szteroid témában

A szteroid csak megfelelő orvosi indikáció esetében adható akár szájon át, akár injekcióban, gyulladáscsökkentő célból, nem tömegnövelésre. Ne gondolkodjon szteroid kúrán, számos mellékhatása van, hozzászokást okozhat, és nemcsak urológiai téren okozhat panaszt, hanem szinte minden szervrendszert érinthet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. július 31., 23:48; Megválaszolva: 2010. augusztus 02., 14:30
Kérdések és válaszok: Egyéb
Teherbe esés
Tisztelt Doktor Úr! Én egy 28 éves rendszeresen sportoló nő vagyok. Pár hónapja anabolikus szteroidot próbáltam ki a sportból kifolyólag, és...
Alkohol + medrol: S...
Üdv. Az egyén 4 % alkohol tartalmu sört fogyaszt, 3-4 litert naponta, saját belátása szerint nem akar korházba menni [aránylag sok a műhiba arány a...
Segítség...
Tisztelt doktornő/úr! Számomra egy fontos kérdéssel fordulnék önökhöz tudom nem kötelesek rá válaszolni de én szeretném önöket kérni ennek...
Szteroidos ödéma
Tisztelt Dr. Úr! Medrolt és SzoluMedrolt szedtem közel két hónapon keresztül, illetve kaptam vénásan. Nagyon sok víz van nálam. Napi 2 szem Furon...
Éveken át tartó szteroid kezelés...
Hetek óta bíbelődök gyengeséggel, étvágytalanséggal, hányingerrel, esetenként hányással, hasmenéssel. Eleinte a szoptatás abbahagyása utáni...