Nuvaring mellékhatás

Tisztelt Doktorúr! Nuvaring fogamzásgátlót kezdtem el használni, menstruáció első napján. Másnapra a jobb lábam elkezdett zsibbadni, két napja fájdalmat érzek hol a térd felett hol a vádliban. Kialakulhat trombózisveszély 1 nap alatt? Vagy a nuvaring mellékhatása nem ilyen gyorsan következik be és másnak tudható be a fájdalom? Elszíneződés, feldagadás nincs. Korábban szedtem Lindynett 20 tablettát 3 évig, libidócsökkenés miatt hagytam abba, 2 év szünet után ezt írta fel az orvosom. Üdvözlettel: Lucca

Legfrissebb cikkek a témában

    Nincs találat!

Dr. Tomonkó Magdolna válasza a alsóvégtag fájdalom témában

Kedves Kérdező! A fogamzásgátlók mellékhatásainak kialakulásához általában több idő kell. Mindenképpen keresse fel háziorvosát, mert a fogamzásgátlótól függetlenül is lehetnek olyan problémák, amiket ki kell vizsgálni és kezelni kell. Üdv: dr Tomonkó Magdolna

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. május 24., 08:55; Megválaszolva: 2014. május 29., 11:33
Kérdések és válaszok: Egyéb
allergia vagy más
Tisztelt Doktornő! Nov. közepe óta a fő problémám,hogy az orrom bedugul a mellkasomon át a gyomromig. Az orrdugulás kb 50 százalékos, a gyomrom...
Bizsergés végtagokban
Tisztelt Szakértők! Az alábbi problémával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni: Több mint egy hete kezdődött, először talpzsibbadással...
Van-e teendőm a köv. vérkép...
Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Készíttettem egy vérképet, mert az utóbbi időben fáradékonyabb vagyok a szokásosnál. Elküldöm Önnek a leletet, és...
Beütöttem a fejem
Kedves Doktornő! 6 nappal ezelőtt lehajoltam, hogy levegyem a cipőm majd elfelejtettem, hogy felettem van a bojler/kazán és így lendületből...