Száraz hónalj

Tisztelt Doktornö/Ùr! 3 napja erös fájdalom, égö érzés jelentkezett a hónaljamban, a böröm kiszáradt és bevörösödött, alig birom felemelni a kezemet.Nem használok új tusfürdöt vagy deot.Èrdeklödnék mitöl lehet ez? illetve használhatok-e deokat?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza irritáció témában

A régi deo vagy tusfürdő is okozhatott allergiát, irritációt. Egyelőre ne használja ezeket se, patikai mosakodókenőccsel mosakodjon, kenje be a bőrét Bepanthennel. Ha nem javul, keressen fel bőrgyógyászt!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. július 20., 19:43; Megválaszolva: 2012. július 22., 19:02
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Furcsa alakzat a bőrön
Tisztelt Doktornő! Furcsa foltok jelentek meg a lábamon, van legalább három, kettő halványabb, amik szinte alig látható barnásak, az egyik nagyon...
Örökletes hajhullás
Tisztelt Hölgyem/Uram! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy 23 éves férfi vagyok és évek óta megkeseríti az életemet a kopaszodás gondolata....
Körömgomba
Kedves Doktor Nő! Most kezdtem el szedni az Orungal tablettát napi 2x2 adagban, körömgombára. Kérdéseim: - ha a páromnak is van körömgombája és...
Fogamzásgátló-szüneteltetés
Tisztelt Doktor Úr/Doktornő! 20 éves vagyok. 13-14 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, az arcomat, illetve vállamat, hátamat, karjaimat ellepő...
Kiütések a tenyéren
Jo napot, Meszaros Monika vagyok, par napja viszketett a tenyerem , aztan a mai nap eszre vettem rajta kisebb kiuteseket, nem tudom hogy forduljak orvoshoz...