Hason lévő vastag seb.

Tisztelt webbeteg.hu! Sclerosis multiplex beteg vagyok. Minden nap copaxone injekcióval szúrom magam. Kb. 3 hete érbe sikerült szúrnom az injekciót a hasamon.Hatalmas véraláfutás keletkezett. Fekete nadálytő krém 2 in 1-t kezdtem használni (korábban segített), most sajnos nem. Phenylbutozon-Richter kenőccsel próbálkoztam, a gyulladást sikerült megszüntetni, de nagyon vastag, kemény seb képződött. Mit lehetne kezdeni vele, hogy véletlenül se egybe jöjjön le a hasbőrömről?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Mogyorósi Richárd István válasza a vérömleny témában

Kedves Kérdező! Abban az esetben, ha injekciós tűvel eret találunk el, véraláfutás keletkezik, amelyet borogatni kell. Ha nagyobb területre terjed ki, érdemes Venoruton kapszulát szedni a vérrög keletkezésének megakadályozása céljából. Leírása alapján az Ön esetében valószínűleg egy szervült haematomáról van szó. Mindenképpen menjen el egy sebészeti ambulanciára, mert lehet, hogy sebészeti beavatkozást igényel az eset.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. augusztus 08., 14:19; Megválaszolva: 2012. augusztus 09., 00:13
Kérdések és válaszok: Műtétek, sebészet
Haematoma kezelése
Tisztelt Doktornő! 2020.10.13-án belső aranyeres csomó eltávolítását végezték el nálam altatásban. A műtét rendben lezajlott. A műtétet...
Ufn szegezés
Tisztelt Doktor úr 2014ben volt balesetem jobb oldali combcsontomat törtem el. Ufn szegezéssel oldották meg. Akkor azt mondták nekem, én döntsem el...
Pilonidal Sinus
Tisztelt Dr. Úr/Hölgy, Három hónapja volt egy Karydakis féle Pilonidal sinus eltávolításom tályog nékül. Műtétem után rá 2 hétre sajnos 2...
Kitől kaphatok segítséget?
Tisztelt Doktornő! November 26-án csipőprotézis műtétem volt. Műtét után 3 héttel duzzanat keletkezett a szépen begyógyult műtéti heg mellett...
Szteroidos kúp
Végbélrepedéssel kínlódok hetek óta. Sajnos még mindig nem jöttem rendbe, pedig szakorvostól szteroidos kúpokat kaptam. Immáron négy hete...