Prosztata TUR

Két prosztata Tur után jól vizelek, de a benn maradó vizelet miatt, ami a megengedettnél több volt a hólyag tágulása miatt Mestinont szedek. Napi 3*1db-ot. Szürke-hályog alakul a szemeimen. Lehet-e ennek a gyógyszerne k következménye? És miért van feltüntetve a használati utasításában, hogy gépjárművezetés a szedése közben tilos. A prosztatával kapcsolatban csak ezt szedem, illetve Livetrát a merevedésre. Az eukációm befelé történik, 3éve volt a 2. műtétem. Ez meddig marad így, vagy ez végleges?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Papos István válasza Bph témában

A szürkehályog nem ennek a gyógyszernek a következménye.

Az ejakuláció megváltozása végleges.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2017. november 12., 17:27; Megválaszolva: 2017. november 12., 22:53
Kérdések és válaszok: Prosztatabetegségek
prosztata megnagyobbodás-potencia
Kedves Doktor Úr! Prosztata megnagyobbodásom van (jóindulatú) 2017 Júniusában ez volt a leletemre írva: Prostata 36*44*43 mm nagyságú. Azóta volt...
Mesulid hatása a prosztatára
Tisztelt Doktor Úr! A párom több éve küzd prosztata és ízületi problémákkal. A prosztata megnagyobbodást gyógyhatású készítményekkel...
A prosztata visszanõ
Tisztelt Doktor Ùr! Az elérhetõ internetes irodalom szinte mindent leír a prosztata mūtéttel kapcsolatban, ez azonban arra lennék kíváncsi, reális...
Prosztatabetegségek
Jó napot kivánok! Húszonkét éves férfi vagyok, és elég sokszor tör sürű vizelési inger, néha éjjel is, a húgy csövem vége csak úgy a...