Erekciózavar

Kedves Doktornő/Doktorúr! Arra a problémámra szeretnék választ kapni, hogy Barátnőmmel folytatott szexuális együttlét során miért tapasztalhatok erekciózavart, nem teljes erekciót. Mivel tudnék javítani helyzetemen? 18 éves vagyok, kb 1, 5 éves kapcsolatban, idén február óta élünk "valódi" szexuális életet. Óvszert használunk, korábban a túl gyors ejakulációm miatt használtunk/használunk lidokain tartalmú óvszert, mely egy idő után (és kellő lelki megnyugtatás utan) működött, majd a legutóbbi, másik típusú óvszerre való átállásnál már ezt a (nem teljes erekció) problémát tapasztaltam. Várom válaszát. Köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Papos István válasza erekció zavar témában

Lehet, hogy a Lidocain tartalmú óvszer okozza a problémát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2017. augusztus 18., 23:56; Megválaszolva: 2017. augusztus 22., 20:52
Kérdések és válaszok: Potenciazavar
szteroid, szexuális problémák
Tisztelt Doktor Úr/nő! 24 éves vagyok és 8 éve végzek súlyzós edzést. 7 éve legális táplálékkiegészítőket is szedek. 2-2 és fél éve...
szexuális vágy, libidó hiánya és...
Tisztelt doktor! Több éve a hobbim a testépítés és 5 hónapja kipróbáltam egy szteroid készítményt, de szedését abbahagytam 2 hét után, mivel...
potencia zavar, elfehéredett...
Üdv! Leírnám először is a körülményeket hátha az tehet róla. 1 hete szinte az egész vízháztatrásom kiürült a szervezetemből mert elkaptam...
BPH és potenciazavar
Tisztelt Doktor úr! Kb. 10 éve küzdök kimutatott BPH-val. UH kimutatta 5 éve, hogy a prosztatában meszesedés jelei is láthatóak voltak. Tavaly ősz...
Merevedési zavar
T. Doktorúr/Doktornõ! Partneremmel egészen január vévgéig intenzīv nemi életet éltünk, akár napi több alkalommal is, merevedési problémáim...